• Informacje na temat:

  magda molek i jej maz

Artykuły na temat: magda molek i jej maz
 • Magda Mołek jest w ciąży!

  Magda Mołek zaskoczyła wszystkich, pokazując zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Popularna dziennikarka już po raz drugi jest w ciąży.

 • Szczere wyznanie Magdy Mołek

  Pierwsze dziecko Magdy Mołek (już wiemy, że będzie to synek) przyjdzie na świat latem. Teraz jednym z najważniejszych pytań dotyczących prezenterki jest to, jak potoczy się jej przyszłość zawodowa.

 • Magdy Mołek droga do szczęścia

  Magda Mołek miłość życia spotkała dopiero po trzydziestce. Przystojny prawnik, którego poznała u znajomych, wywrócił jej świat do góry nogami. Rozstała się z poprzednim partnerem. W lutym wyszła za mąż. Latem przyjdzie na świat jej dziecko.

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 20. rocznicę ślubu: Nie będę się rozwodzić

  ...perkusista w jej zespole. 18 maja 2010 roku wydali razem album "CoMix", który spotkał się z pozytywnym odbiorem ich fanów. W lipcu tego samego roku, pochodzący z płyty utwór "To jest komiks(...) Bohosiewicz, Magda Mołek, Ewa Farna, Aleksandra Kwaśniewska i Maja Sablewska .

 • Anna Kalczyńska: Z Kuźniarem czasem idzie na noże

  Choć praca w telewizji śniadaniowej czasami przypomina jej odprawę pasażerów na lotnisku, nie zamieniłaby jej na inną, gdyż lubi tę różnorodność.

 • "DD TVN": Zaśpiewali kolędę

  Magda Mołek, Kinga Rusin, Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Andrzej Sołtysik, Bartek Węglarczyk, Wojtek Jagielski i Marcin Prokop w profesjonalnym studiu nagraniowym i w szampańskich nastrojach, odśpiewali utwór z tekstem Agnieszki Jastrzębskiej (autorka m.in. słów do piosenki Edyty Górniak z filmu "Nie kłam kochanie"). Muzyką i produkcją zajął się jej mąż - Mariusz Szypura z zespołu Silver...

 • Monika Urbanowicz: Z "Mam talent" do "Małych gigantów"

  Wojewódzki po wokalnym pojedynku. Monika jesienią 2015 r. pojawiła się w "Mam talent" z rodzinnym zespołem Urbanowicz Band , w którym na perkusji grał jej brat, kilkuletni Szymon, a na gitarze(...), seriali, filmów i dubbingu; prywatnie mąż Anety Todorczuk-Perchuć, która była trenerką w pierwszej edycji) oraz popularna prezenterka telewizyjna Magda Mołek . W programie biorą udział uzdolnieni...

 • "Mali giganci": Znamy wszystkich trenerów

  ..."), Agnieszka Chylińska (cały czas w "Mam talent") i aktorka Katarzyna Bujakiewicz (m.in. seriale "Lekarze", "Magda M." i "Na dobre i na złe", filmy "Listy do M." i "Nie kłam kochanie"). Program(...), seriali, filmów i dubbingu; prywatnie mąż Anety Todorczuk-Perchuć) oraz popularna prezenterka telewizyjna Magda Mołek .