• Informacje na temat:

  magda mołek miasto kobiet

Artykuły na temat: magda mołek miasto kobiet
 • Pożegnanie Magdy Mołek

  Niedawno w warszawskim studiu Hollywood nagrywano ostatni odcinek programu Magdy Mołek "W roli głównej". Tym razem w tytułowej roli głównej wystąpiła sama prowadząca, a przepytywał ją Piotr Najsztub.

 • Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z "Dzień Dobry TVN"

  ..."Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę" - oświadczyła Magda Mołek. Jakie są powody tej decyzji?

 • Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek

  Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek na stanowisku prowadzącej program TVN Style "Miasto kobiet". Mołek wraca do swego autorskiego magazynu "W roli głównej".

 • Magda Mołek: Co z jej karierą?

  Wydawało się, że nikt i nic nie jest w stanie zaszkodzić świetnie rozwijającej się karierze Magdy Mołek. Ale nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.

 • Wraca "Miasto kobiet"

  W grudniu na antenę telewizji TVN, po wielomiesięcznej przerwie, powraca talk-show "Miasto kobiet", który swego czasu był czołową pozycją stacji. Kto zwita do pierwszych odcinków programu?

 • "Miasto kobiet" powróci w Święta

  Kobiecy kanał telewizyjny TVN Style przygotował dla swoich widzów świąteczną niespodziankę. Jest nią powracający na antenę flagowy niegdyś talk-show stacji - "Miasto kobiet".

 • Kobiety dla kobiet!

  ...zbędnymi kilogramami i boją się starości. Może właśnie dlatego są tak przekonujące. W jesiennych ramówkach kobiecych telewizji zmiany. Na antenę TVN Style wraca program "Miasto kobiet". Od początku nie(...) antenie jest miło, poza nią... konfliktowo. Panie miały różne koncepcje programu, dlatego rok temu stacja zawiesiła talk-show. Reaktywowała teraz. Nowymi prowadzącymi będą Dorota Wellman - Magda Mołek...

 • Jesienią coś dla kobiet

  ...można być piękną w każdym wieku. Na antenę stacji TVN Style, której szefową jest Yvette Żółkowska-Darska, wraca program "Miasto kobiet" - poprowadzi go duet Dorota Wellman i Magda Mołek. "Wiele nas różni(...). W jednym będzie opowiadała o kawie, a w drugim ugotuje pyszne włoskie potrawy" - dodała prowadząca. Kolejna nowość to pasmo dokumentalne dotyczące kobiety i dzieci. Pojawią się tam m.in. filmy "Zaklinacz...

 • Babska przyjaźń w show-biznesie

  Magda Mołek i Dorota Wellman idealnie do siebie pasują - szczupła, zdystansowana blondynka i pulchna, spontaniczna szatynka. Sekret ich sukcesu? Naprawdę się lubią!

 • Nowy sezon w TVN Style coraz bliżej

  Edyta Górniak i Robert Lewandowski wystąpią "W roli głównej" u Magdy Mołek. Izabela Janachowska pomoże młodym parom dopiąć wszystko "na ostatni guzik" w dwa dni, a "Pani gadżet" świętować będzie 10. sezon. To i wiele nowości w stacji TVN Style - już od września.