• Informacje na temat:

  magda mołek nogi

Artykuły na temat: magda mołek nogi
 • Magda Mołek podpadła fanom Dody

  Zachowanie Magdy Mołek w czasie wywiadu z Dodą zirytowało piosenkarkę i jej fanów. "Żenujące", "brak szacunku" - komentują sympatycy wokalistki.

 • Magdy Mołek droga do szczęścia

  Magda Mołek miłość życia spotkała dopiero po trzydziestce. Przystojny prawnik, którego poznała u znajomych, wywrócił jej świat do góry nogami. Rozstała się z poprzednim partnerem. W lutym wyszła za mąż. Latem przyjdzie na świat jej dziecko.

 • Edyta Pazura nie kryła emocji przed kamerami. "Byłam aż sina z płaczu"

  Edyta Pazura pojawiła się w programie "W roli głównej" w TVN7. Żona aktora Cezarego Pazury rozmawiała z Magdą Mołek o niełatwej miłości. Początki ich związku były dla Edyty traumatyczne. "Miałam tego po prostu dość" - mówiła przed kamerami.

 • Warszawa Stolica Sylwestra: Jak wypadł sylwester TVN? (zdjęcia, relacja)

  ...natomiast Ania Karwan, która nie tylko zaprezentowała świetne warunki wokalne, ale również przyciągała uwagę fotoreporterów kreacją odsłaniającą zgrabne nogi. Imprezę prowadzili najbardziej popularni prezenterzy TVN: Magda Mołek , Marcin Prokop , Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka i Agustin Egurrola . Produkcja koncertu sporej grupie osób nie przypadła do gustu. Część z nich swoje żale wylewała...

 • Żak o żonie: Niech się szybko zestarzeje

  Aktor był gościem programu Magdy Mołek "W roli głównej". Nawiązując do wywiadu, jakiego udzieliła małżonka Żaka, dziennikarka zapytała swego rozmówcę, czy nie bał się nigdy, że żona będzie chciała zamienić go na "nowszy model". "Boję się" - przyznał Żak dodając, że jego małżonka wciąż jest atrakcyjną kobietą. Przy okazji znalazł żartobliwy sposób na zatrzymanie jej przy sobie do końca życia...