• Informacje na temat:

  magda p. spaliła dziecko

Artykuły na temat: magda p. spaliła dziecko
 • Młodzi i Film 2019: Thelma i Louise, Panna Młoda, a teraz Nowak i Kowalska

  ...francuskiego, która pragnie dziecka. Nie może jednak zajść w ciążę, szuka więc razem z mężem Wojtkiem surogatki. Poznana przez przypadek Magda (Eliza Rycembel) wydaje się idealną kandydatką. Jest w niej jednak(...) Dylewskiego i Magdaleny Celmer, którzy wspólnie napisali nagrodzony Jantarem scenariusz filmu "Zgniłe uszy". Celmer dodatkowo wcieliła się w główną rolę kobiecą, a Dylewski zajął się reżyserią...

 • "Szpilki" już bez Schejbal

  Po miesiącach spekulacji już wszystko wiadomo. Magdalena Schejbal nie wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie". Teraz cały swój czas może poświęcić wychowywaniu dwójki dzieci.

 • Joanna Brodzik: Sławna 40-latka

  ...roli w serialu "Magda M.". W 2006 roku Brodzik odniosła kolejny sukces grając główną rolę w filmie Bogusława Lindy "Jasne błękitne okna". Za tę rolę otrzymała m.in. nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu...

 • Magdalena Cielecka: Najlepsze role, niezapomniane momenty

  Uroda beznamiętnej blondynki predestynuje ją do ról wyrachowanych femme fatale. Magdalena Cielecka uniknęła jednak pułapki zbyt oczywistych klasyfikacji i dzięki nieustannym eksperymentom - zarówno przed kamerą, jak i na teatralnych deskach - stała się uosobieniem kobiety dojrzałej. Jak zmieniała się w trakcie kariery?

 • Borys Lankosz: Wolę słuchać niż gadać

  Borys Lankosz, twórca nagrodzonego w 2009 roku Złotymi Lwami "Rewersu", pracuje nad nowym filmem. Pod koniec marca zacznie zdjęcia do swojej drugiej fabuły, która powstaje na podstawie znanego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego.