• Informacje na temat:

  magda pocałuj pana koło fortuny

Artykuły na temat: magda pocałuj pana koło fortuny
 • "Magda, pocałuj pana", czyli co robi teraz Magda Masny?

  Po wielu latach przerwy na ekranie znów zobaczymy Magdę Masny. Dawna hostessa teleturnieju "Koło Fortuny" weźmie udział w szóstym odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Jak potoczyłoby się jej życie, gdyby przed laty nie trafiła do show Wojciecha Pijanowskiego?

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Pamiętacie Magdę Masny?

  Znana z programu "Koło fortuny" Magda Masny opowiada o tym, jak wyglądało jej życie po zakończeniu popularnego w latach 90. programu.

 • Kto całuje w Kole Fortuny?

  Już w najbliższy poniedziałek rusza nowa edycja popularnego niegdyś programu "Koło Fortuny". Twórcy zapowiadają, że nowy program będzie zabawniejszy a Wojciecha Pijanowskiego i Magdę Masny zastąpią nowi prowadzący.

 • Izabella Krzan: Rafał nigdy by tak do mnie nie powiedział

  Trenowała wyczynowo taniec, zdobyła tytuł Miss Polonia 2016. Obecnie Izabella Krzan prowadzi z Rafałem Brzozowskim "Koło fortuny". Praca sprawia jej wielką radość.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Wojciech Pijanowski: Legenda telewizji

  ...​Pamiętamy go m.in. z "Jarmarku", "Magii liter" oraz "Koła fortuny". Wojciech Pijanowski, wielki miłośnik gimnastyki umysłu opowiada nam o początkach telewizyjnej kariery, grze w golfa i ambitnych planach na przyszłość.

 • "Wielki Test o Telewizji": Laureaci konkursu

  .... Przypomnijmy, że każdy z nich musiał odpowiedzieć poprawnie - i jak najszybciej - na pytania: Z jakiego programu pochodzi następujący cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? (wybierz właściwą odpowiedź): 1/ "Koło fortuny" 2/ "Wielka gra" 3/ "Milionerzy". W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? (wybierz właściwą odpowiedź): 1/ "Alternatywy 4" 2/ "Wojna...

 • "Wielki Test o Telewizji": Zaproszenia!

  ...najpopularniejszych programów i seriali TVP. Oto pytania: Z jakiego programu pochodzi następujący cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? (wybierz właściwą odpowiedź): 1/ "Koło fortuny" 2/ "Wielka gra" 3/ "Milionerzy(...) Gruza, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka, Halina Kunicka i Irena Santor, Wojciech Pijanowski i Magda Masny, Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, Emilia Krakowska i Jerzy Zelnik, Bogumiła Wander i Krzysztof...