• Informacje na temat:

  magda prokopowicz bartek prokopowicz

Artykuły na temat: magda prokopowicz bartek prokopowicz
 • "Chemia": Pierwszy taki film o miłości

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu fabularnego "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza. To opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci.

 • Agnieszka Żulewska: Zaczęłam się obserwować

  Muszę się jeszcze strasznie wielu rzeczy nauczyć - twierdzi Agnieszka Żulewska, odtwórczymi roli Leny w filmie "Chemia" Bartosza Prokopowicza.

 • Maciej Maniewski: Kino pod włos

  Albo w salonie, albo na planie filmowym. Maciej Maniewski od 20 lat opiekuje się włosami polskich gwiazd. Mówią o nim mistrz drugiego planu, nazywają ekspertem od metamorfoz. Alicja Myśliwiec z RMF Classic spotkała się z nim tuż przed premierą "Chemii" w reżyserii Bartka Prokopowicza. Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz - założycielki Fundacji Rak'n'Roll.

 • O miłości silniejszej niż strach: Agnieszka Żulewska o filmie "Chemia"

  Rola Agnieszki Żulewskiej w filmie "Chemia" z pewnością zapisze się w pamięci widzów na długo. Aktorka ścięła włosy, schudła, a przede wszystkim tej roli oddała kawałek siebie. Scenariusz filmu napisało życie - "Chemia" opowiada historię Magdaleny Prokopowicz, założycielki Fundacji Rak’n’Roll.

 • KFF: Brukowe katharsis?

  .... "Magda, miłość i rak" Aliny Mrowińskiej i "Takie życie" Daniela Zielińskiego mają ambicję opowiedzenia intymnych historii rodzinnych, tylko dlaczego po ich seansie pozostaje uczucie niesmaku? Mrowińska towarzyszy z kamerą Magdzie i Bartkowi (znany operator - Bartek Prokopowicz, autor zdjęć m.in. do "Korowodu" i "Kochaj i tańcz"). Historia jest delikatna i opowiada o kilkuletniej walce z rakiem...

 • "Mama" : Kiczowata baśń o walce z rakiem

  Magda (Penelope Cruz) pracuje jako nauczycielka w szkole średniej. Właśnie zwolniono ją z pracy z powodu kryzysu, podobnie zresztą jak tysiące innych Hiszpanów. Jej mąż to nauczyciel akademicki - wykładowca filozofii, który zdradza ją z młodą blondynką. Magda ma dziesięcioletniego syna o imieniu Dani. Dla chłopca najważniejsza jest piłka nożna. Dzięki jego pasji, której Magda kompletnie nie...

Wideo na temat: magda prokopowicz bartek prokopowicz
 • "Chemia"

  i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być. Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz.