• Informacje na temat:

  magda socha

Artykuły na temat: magda socha
 • Sławomir i teledysk "Małgosia Socha": Kajra prezentuje swoje wdzięki

  Do sieci trafił wreszcie teledysk Sławomira "Małgosia Socha". W klipie nakręconym podczas trasy w USA możemy zobaczyć żonę wokalisty - Kajrę - w bikini.

 • Małgorzata Socha najpopularniejszą ambasadorką marek

  ...najczęściej wymienianą jest Magdalena Gessler - 6745 informacji. Mniej popularne były druga w zestawieniu Anna Mucha - 2859 publikacji i trzecia - Justyna Steczkowska - 2796. Wynik powyżej 2 tys. materiałów zanotowały również: Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Anna Dereszowska i Edyta Herbuś. Informacje na temat Magdy Gessler miały drugi w kolejności wynik w dotarciu - prawie 3,2 mld...

 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.

 • "Przyjaciółki": Będzie się działo!

  Wojtek (Lesław Żurek) wybierze się z Zuzą (Anita Sokołowska) na randkę. Patrycja (Joanna Liszowska) zajmie się przygotowaniami do ślubu. Anka (Magda Stużyńska) postanowi odświeżyć relacje ze swoim mężem Pawłem (Bartek Kasprzykowski), którego Inga (Małgorzata Socha) nakryje na zdradzie żony. Oto, co będzie się działo w 10. odcinku serialu "Przyjaciółki".

 • Katarzyna Zielińska w serialu "Przyjaciółki"

  Lada moment ruszą zdjęcia do 4. serii "Przyjaciółek". Na planie - obok Małgorzaty Sochy (Inga Gruszewska), Joanny Liszowskiej (Patrycja Kochan), Anity Sokołowskiej (Zuza Markiewicz) i Magdaleny Stużyńskiej (Anka Strzelecka) - pojawi się w specjalnie dla niej napisanej roli Katarzyna Zielińska.

 • "Na Wspólnej": Wszystko dla dziecka

  Przygotujmy chusteczki. Niebawem czeka nas wyjątkowo smutny odcinek - zostanie pokazany pogrzeb Magdy (Karolina Nolbrzak). Zrozpaczony Igor (Jakub Weseołowski) zdecyduje, że Julka (Lena Jonik) nie będzie uczestniczyła w tym wydarzeniu, tylko zostanie w domu. Na cmentarzu mężczyźnie nie uda się powstrzymać łez. Piękną mowę pożegnalną wygłosi Zuza (Małgorzata Socha). A co będzie potem - jak bliscy...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już 25 maja poznamy zwycięzcę siódmej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie królują już tylko trzy pary: Magdalena Walach z Cezarym Olszewskim, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki oraz Mariusz Pudzianowski z Magdą Soszyńską-Michno. Kto z nich dotrwa do końca?

 • Kajra przyćmiła Sławomira podczas sylwestra Polsatu: W następne święta będę jeść mniej

  ...wręcz przyćmiła swojego męża. Magdalena Kajra Kajrowicz towarzyszy Sławomirowi na każdym koncercie. Była też z nim współprowadzącą programu "Big Music Quiz" w TVP. "Mam to szczęście, że Magda(...) ( sprawdź! ). W sierpniu para świętowała ósmą rocznicę ślubu. Kajra błysnęła też w opublikowanym 28 grudnia 2019 r. teledysku do piosenki "Małgosia Socha". To utwór z 2017 r., który nawiązuje do...

 • Sławomir i Kajra składają życzenia na Wielkanoc. Autor przeboju "Miłość w Zakopanem" zapuścił brodę

  ...! ). Sympatycy wokalisty dopytują w komentarzach o nowy zarost. "Dopóki mi się kwarantanna w Ojczyźnie nie skończy, nie golę" - odpisał Sławomir. Magdalena Kajra Kajrowicz towarzyszy Sławomirowi na każdym koncercie. Była też z nim współprowadzącą programu "Big Music Quiz" w TVP. "Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to...

 • Kajra i Sławomir zniknęli z Polski! Co się z nimi dzieje?

  ...dopytują, gdzie rodzina przebywa, jednak Kajra do tej pory nie odpisała. W poprzednich latach Sławomir z Kajrą wypoczywali m.in. w Tajlandii i na egzotycznych Malediwach. Magdalena Kajra Kajrowicz towarzyszy Sławomirowi na każdym koncercie. Była też z nim współprowadzącą programu "Big Music Quiz" w TVP. "Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem...

Zdjęcia na temat: magda socha
Wideo na temat: magda socha
 • Magda Frąckowiak: Mama zawsze mówiła mi, że jestem zdolna i ładna

  Czy gwiazdy słuchają swoich mam w kwestii stylizacji? To pytanie zadała Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" podczas pokazu mody projektanta Łukasza Jemioła. - Mama zawsze mówiła mi, że jestem zdolna i ładna. Ona nigdy mnie nie krytykuje - mówi modelka Magda Frąckowiak. Sytuacja nieco inaczej wygląda u Małgorzaty Sochy: - Moja mama ma dużo do powiedzenia, jest osobą, która zawsze powie to

 • "Przyjaciółki": Zniknął z jej życia na zawsze?

  ?– Wika zada podchwytliwe pytanie Wiktorowi. – Jesteś zdolna do wszystkiego- odpowie natychmiast Wiktor. – Ty też – podsumuje Wika. Magda (Dorota Czaja), była żona Żółkowskiego (Kamil Maćkowiak) jest przekonana, że Inga (Małgorzata Socha) z nim sypia. Patrycja mówi Eli (Elżbieta Jarosik), że Wiktor chciałby adoptować Mikołaja (Alan Zaboklicki).

Dyskusje na temat: magda socha
 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Małgorzata Socha i Jacek Braciak jako Viola i Pshemko muszą być w nowych odcinkach, bo bez nich nie ma Brzyduli, oj nie ma!

 • Re: Serialowy przewodnik

  m jak miłość Na Planie Mateusz Rogowski (Alan Andersz) Sandra Chodakowska (Edyta Górniak) Magda Olszewska (Anna Guzik) Ewelina Chodakowska (Maria Niklińska) Jan Chodakowski (Wojciech Skibiński) Paweł Chodakowski (Michał Koterski) Dorota Mostowiak (Iwona Paviović) Sylwia Mostowiak (Małgorzata Socha) Wojciech Rogowski (Rafał Cieszyński) Iwona Rogowska (Marzena Kipiel-Sztuka)

 • Re: Konstancja (Małgorzata Socha)

  bardzo lubię Małgorzatę Sochę za to że raz gra taką skromną dziewczynę a raz pewną siebie kobietę i za to ją podziwiam jak to ona robi?

 • Re: Socha i Bobek dostali Oskara!

  No i świetnie ,że to właśnie oni zostali nagrodzeni.

 • Re: Małgorzata Socha w ciąży wygląda kwitnąc...

  najfajniej w turkusowej sukience!:)

 • Re: Magda zdecyduje się odejść od Krzysztofa...

  Agnieszka Walawska (Marika) Joanna Górka (Klaudia Halejcio) Lucyna Pyrka (Małgorzata Kożuchowska) i Klaudia Pyrka (Małgorzata Socha) Julia Pyrka (Zofia Wiśniewska) Beata Koszyk (Anna Przybylska) Agata Kwiatkowska (Joanna Brodzik)

 • Re: "M jak miłość": Uciekinier

  Lucyna Mostowiak (Małgorzata Socha) i Piotr Mostowiak (Krzysztof Wiśniewski) Agnieszka Kwiatkowska (Julia Kamińska) Magda Kwiatkowska (Małgorzata Kamińska)i Tomek Kwiatkowska (Krzysztof Kamiński) Joanna Budzyńska (Małgorzata Foremniak) Ewa Budzńska (Milena Dziki,) Klaudia Budzyńska (Aleksandra Jędruszczak)

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  gra Małgosi Sochy nawet w tak kiepskim serialu jest rewelacyjna ,serial nie trzyma się kupy poziom jak z czterech pancernych , 0 akcji 0 dialogów 0 dowcipu .kompletny chaos .najlepsza z tego wszystkiego jest muzyka i oczywiście Małgosia S. Niestety Małgosia Socha gra tak samo jak w "Brzyduli" nie podoba mi się

 • Re: "Julia" przegrała z "Prosto w serce"

  No tak. W "Prosto w serce" grał Bobek, Socha i Braciak- miał kto przyciągnąć publiczność. Poza tym serial był na bazie lubianego "Jesteś moim życiem" no i był o niebo zabawniejszy niż "Julia". Ta dziewczyna- tytułowa bohaterka mnie wkurza! Dorosła osoba z rozumem 5-latki z miną zbitego pieska! Ja się pytam, kiedy wrócą seriale a'la "Magda M" czy "BrzydUla"?

 • Re: Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak m...

  ) Joanna Warakomska (Julia Kamińska) KLAUDIA Gruszyńska (Małgorzata Socha) Natalia Malinowska (Anna Ilczuk) Anna Malinowska (Roma Gąsiorowska) Ewa Malinowska (Paulina Chapko) Sandra Mostowiak (Agata Kulesza) Iwona Warakomska (Kinga Preis) Paweł Warakomski ( Antoni Borowiec) Basia Malinowska (Aleksandra Zienkiewicz) Daria Mostowiak (Ewa Skibińska) Magda Gruszyńska (Katarzyna Zielińska)