• Informacje na temat:

  magda steczkowska dom

Artykuły na temat: magda steczkowska dom
 • Recenzja Magda Steczkowska "...nie na zawsze": Pozwólmy sobie na róż

  Magda Steczkowska ostrzegała, że to będzie płyta o miłości. O tej trudnej i tej różowej, o rozstaniu, tęsknocie i spełnieniu - także w macierzyństwie. Czy jesteśmy gotowi na tak potężną falę szczerych emocji?

 • Magda Steczkowska: W "Ameryka Express" miałam mało szczęścia

  ...​- Szczęście jest w tym programie najważniejsze - uważa Magda Steczkowska. Wokalistka twierdzi, że jej pomyślność nie dopisywała. Najgorszy był - zdaniem gwiazdy - głód i permanentne zmęczenie. Udział w "Ameryka Express" uważa za przygodę, której nigdy nie zapomni, zwłaszcza że dotychczas nie podróżowała z plecakiem.

 • Magda Steczkowska: 0:1 dla niej

  ...- Już kombinuję co by tu zrobić na czas Euro, żeby nie siedzieć w domu. Muszę sobie znaleźć jakiś kącik, żeby to przetrwać - mówi INTERIA.PL Magda Steczkowska. - Kobiety kochają piłkarzy, kobiety(...) tylko piłka nożna, ale też wasze cudowne, niepowtarzalne kobiety, które bardzo za wami tęsknią. Posłuchajcie piosenki i weźcie ją sobie do serca - apeluje Magda Steczkowska. Z jej zdaniem zgadzają się...

 • Rodzinne święta Steczkowskich

  Boże Narodzenie to bez wątpienia najbardziej rodzinne i radosne święto. A jeśli ma się dużą rodzinę, to radość jest jeszcze większa. Tak też zapowiadają się święta u Magdaleny Steczkowskiej, wokalistki grupy Indigo, która opowiedziała o tym INTERIA.PL.

 • Górniak w jury ze Steczkowską

  ...wielkanocnych w ich rodzinnych domach. Uczestnicy programu spotkali się na wielkanocnym śniadaniu w restauracji "Fukier" Magdy Gessler.

 • Górniak w jury ze Steczkowską

  ...wielkanocnych w ich rodzinnych domach. Uczestnicy programu spotkali się na wielkanocnym śniadaniu w restauracji "Fukier" Magdy Gessler.

 • "Ugotowani" w gwiazdorskiej obsadzie

  Magda Steczkowska, Kazimiera Szczuka, Kuba Bartnik i Piotr Najsztub wcielą sie w kucharzy w najbliższych odcinkach "Ugotowanych".

 • Prawda, dobro, piękno, muzyka

  Zaśpiewać z Bono i sfotografować nagą Angelinę Jolie - takie marzenia wyjawiła nam Justyna Steczkowska.

 • "Nie chcemy skandali"

  ..., Magda Steczkowska, członkini słynnego klanu Steczkowskich,a skład uzupełniają: klawiszowiec Adam Niedzielin (Formacja Nieżywych Schabuff) i gitarzysta Tomasz Banaś (Mafia). We wrześniu 2003 roku ukazała się debiutancka płyta Indigo, zatytułowana "Ultrakolor". Magda Steczkowska i Piotr Królik spotkali się z Krzysztofem Czają, aby opowiedzieć nie tylko o tym, jak powstał zespół i jak rodził się...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników

  ...z najbardziej znanej muzycznej rodziny w Polsce wokalistka Magda Steczkowska oraz aktorka serialowa i filmowa Maja Bohosiewicz . W męskim gronie uczestników znajdą się: znakomity aktor komediowy Jacek(...). Mogą wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schronisko dla zwierząt. Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej...

Wideo na temat: magda steczkowska dom
 • Magda Steczkowska: Wspieram nauczycieli całym sercem

  Wokalistka murem staje za nauczycielami, wspiera wszystkich strajkujących pracowników oświaty i wierzy, że ich oczekiwania zostaną spełnione. Piosenkarka wspomina, że w dzieciństwie u niej w domu się nie przelewało, choć rodzice – właśnie nauczyciele – spędzali w pracy bardzo dużo czasu. Jej zdaniem, choć od tamtego czasu sporo się zmieniło, to jedno pozostało takie samo – niskie pensje.

 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  , Katarzyna Glinka, Anna Karczmarczyk, Krzysztof Kwiatkowski, Marek Siudym, Andrzej Nejman, Magda Steczkowska, Marek Kaliszuk(...) Wróblewska, Patryk Wojciechowski, Sława Tchórzewska, Piotr Kowalczuk, Ewa Rachoń, Dorota Gulbierz, Michał Starost, Paweł Węgrzyn, Aneta Larysa Knap, Anna Butrym, Dominika Czarnecka - Thriller czy