• Informacje na temat:

  magda szuka

Artykuły na temat: magda szuka
 • "Rolnik szuka żony": Świąteczne spotkanie! Kolejne dziecko w rolnikowej rodzinie!

  Nie wszyscy bohaterowie szóstej edycji pojawiali się na tradycyjnym świątecznym spotkaniu. Kogo zabrakło? Widzowie obejrzeli specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie, 25 grudnia wieczorem w TVP1. Było kilka niespodzianek!

 • Magda Gessler gwiazdą nie tylko w Polsce?

  Magda Gessler twierdzi, że polska tradycja kulinarna jest wybitna, łączy w sobie bowiem zwyczaje i przepisy wielu narodowości. Na świecie kojarzona jest jednak z tak prostymi daniami jak pierogi czy(...) Ultimate Hallucination, której Magda Gessler została ambasadorem i szefem kuchni.

 • Kogo wybrała Magda?

  W najbliższym wydaniu audycji Star DJ w Mieście Muzyki gościem będzie Magda Wójcik, znana głównie jako twarz i głos zespołu Goya.

 • Hanna Lis za Magdę Mołek?

  Kiedy Magda Mołek w jednym z programów potwierdziła, że spodziewa się dziecka, pojawiły się plotki, że kierownictwo stacji już szuka jej następczyni. Co ciekawe, mówi się o... Hannie Lis.

 • "Rolnik szuka żony 6": Wielki finał! Tego nikt się nie spodziewał

  W wielkim finale programu "Rolnik szuka żony" emocji nie brakowało. Czy związki, które tworzyły się na oczach widzów, przetrwały próbę czasu? Kto odnalazł miłość, a kogo czekają dalsze poszukiwania? Widzowie obejrzeli finałowy odcinek w niedzielę, 1 grudnia, wieczorem w TVP1. Bohaterowie spotkali się tradycyjnie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Wiosną pojawiły się plotki, że scenarzyści "Na dobre i na złe" zrezygnowali z kontynuowania wątku kreowanej przez aktorkę postaci, ponieważ żona Marka Bukowskiego, z którym grała sporo scen, poczuła się... zazdrosna. Niewiele było w tym prawdy, bo Anna Dereszowska wraca do Leśnej Góry! W życie dra Gawryły (Marek Bukowski) z "Na dobre i na złe" znowu wkroczy jego była kochanka, Magda Soszyńska...

 • "Big Brother": Pierwszy wywiad Magdy Wójcik po zwycięstwie

  Magda Wójcik jest zwyciężczynią szóstej edycji reality show "Big Brother". Laureatka programu już w poniedziałek, 17 czerwca, z samego rana zasiadła na kanapie w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała tam o swoich emocjach po wygranej oraz o planach na przyszłość. Zdradziła także, na co zamierza wydać nagrodę 100 tysięcy złotych.

 • Magda Gessler o fake newsach

  Magda Gessler bardzo krytycznie odnosi się do nierzetelnych informacji medialnych na swój temat. Podkreśla też, że fake newsy tworzone są również na temat jej córki Lary, tylko ze względu na łączące je pokrewieństwo.

 • Magda Mołek: Jestem jak wiewiórka

  .... Magda Mołek: - Raczej nie. W tym celu musiałabym uczynić jakby walor z cudzego życia, a chyba nie do końca mi to pasuje. Myślę też, że - po doświadczeniu w przygotowywaniu wywiadów pisanych do(...) opowieść o człowieku, czyli to, co interesuje mnie najbardziej. Nie oglądam horrorów, bo z natury szukam pozytywnych rzeczy, nie chcę być straszona, nie chce się sama bać. Uwielbiam filmy, po których...

 • Pamiętacie Magdę Masny?

  Znana z programu "Koło fortuny" Magda Masny opowiada o tym, jak wyglądało jej życie po zakończeniu popularnego w latach 90. programu.

Zdjęcia na temat: magda szuka
Wideo na temat: magda szuka
 • Co dziś robi Magda Masny z "Koła fortuny"?

  Hostessa teleturnieju "Koło Fortuny" Magda Masny opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o popularności, jaką przyniosły jej występy w telewizji i o swoim życiu po zakończeniu programu. Masny prowadzi obecnie kwiaciarnię. "Nie szukałam sobie już innego miejsca w telewizji. Nie mam w sobie pazura dziennikarza. Myślę, że nie nadawałabym się do tego"  - wyznała.

 • "M jak miłość": Odcinek 1398.

  Okazuje się, że Katia uciekła jednak od ojca, który znów jej szuka i tym razem prosi o pomoc Pawła. Tymczasem Zduński opowiada w końcu Marii o swoich problemach z rozwodem. Zatroskana Rogowska postanawia synowi pomóc i w tajemnicy kontaktuje się z Otarem. Kinga nagle zaczyna źle się czuć i odwiedza lekarza. Magda wspiera przyjaciółkę podczas badań i później wyznaje Budzyńskiemu, że ona również

 • Zwiastun 1172. odcinka "M jak miłość"

  Joannę odwiedza niespodziewanie ojciec, którego nie widziała od kilkunastu lat. Okazuje się, że Tarnowski chce pożegnać się z córką, bo wkrótce czeka go poważna operacja. Tymczasem Magda opowiada w końcu Aleksandrze o swoich problemach ze zdrowiem. A gdy dziewczyna wyznaje, że oboje z Olkiem planują adopcję, Chodakowska jest w szoku. Kinga wciąż szuka za to nowej pracy - i wpada na pomysł, by

Dyskusje na temat: magda szuka