• Informacje na temat:

  magda waligórska

Artykuły na temat: magda waligórska
 • Gwiazda filmowa w "Plebanii"

  Magda Waligórska wcieli się w serial u "Plebania" w gwiazdę filmową, Oliwię Borzycką, która kręci w Tulczynie film fabularny. W ślad za gwiazdą podążają paparazzi, którzy szukają sensacji z życia Oliwii.

 • Kobiety przejmują władzę w "Ranczu"

  Trwają zdjęcia do 7. serii serialu "Ranczo". "Obsługuje Violetka!" - taki napis wita klientów Restauracji u Japycza. To znak, że lokal znów wzięła we władanie Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska), żona policjanta Staśka (Arkadiusz Nader), który osobiście umieścił tę informację na frontowej ścianie knajpy.

 • "Ranczo": Trunki bez procentów

  Knajpa, której właścicielką jest Violetka (Magda Waligórska), oferuje oczywiście "Mamrota", czyli "wyrób winopodobny", jak czytamy na etykiecie. Niedawno jednak do akcji wkroczyła konkurencja! Jest nią wino "Kozioł mocny", wprowadzone na rynek przez senatora Pawła Kozioła (Cezary Żak), w celu przejęcia "rządu dusz". Toteż na etykiecie widnieje jego wizerunek i napis: "Przeciw bogaczom...

 • "Kocham Cię, Polsko!": Aktorki kontra sportowcy

  Piękne aktorki kontra przystojni sportowcy - w jedenastym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" zapowiada się prawdziwy pojedynek płci. Kto wykaże się większą wiedzą o Polsce i wygra program? O tym przekonamy się w sobotę, 13 maja, o godz. 20:05 w TVP2.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Sportowcy grają do końca

  "Sportowcy grają do końca" - Takimi słowami po czterech pierwszych rundach jedenastego odcinka "Kocham Cię, Polsko!" kibiców swojej drużyny uspokajał Antoni Królikowski.

 • Spotkania gwiazd festiwalu z fanami

  Na otwarte spotkania prowadzone przez krytyków filmowych zapraszamy do Bunkra Cafe (plac Szczepański 3a). W czwartek (20 maja) gościć będziemy Shigeru Umebayashiego, dzień później (piątek, 21 maja) - Tan Duna, a w sobotę (22 maja) - Howarda Shore'a. SZCZEGÓŁY: Spotkanie z Shigeru Umebayashim czwartek, 20 maja, godz. 14:00 miejsce: Bunkier Cafe prowadzenie: Magda Miśka-Jackowska (RMF Classic...

Zdjęcia na temat: magda waligórska
Wideo na temat: magda waligórska
 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 11. odcinka

  Piękne aktorki kontra przystojni sportowcy – w jedenastym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" zapowiada się prawdziwy pojedynek płci. W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy Agnieszkę Włodarczyk, Darię Widawską i Magdę Waligórską. Z kolei Antek Królikowski o wygraną powalczy razem z Jerzym Dudkiem, Kajetanem Kajetanowiczem i Grzegorzem Tkaczykiem. Jedenasty odcinek już 13 maja o 20:05 w TVP2.

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 11. odcinka

  Piękne aktorki kontra przystojni sportowcy – w jedenastym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" zapowiada się prawdziwy pojedynek płci. W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy Agnieszkę Włodarczyk, Darię Widawską i Magdę Waligórską. Z kolei Antek Królikowski o wygraną powalczy razem z Jerzym Dudkiem, Kajetanem Kajetanowiczem i Grzegorzem Tkaczykiem. Jedenasty odcinek już 13 maja o 20:05 w TVP2. Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania do tego odcinka!

Dyskusje na temat: magda waligórska