• Informacje na temat:

  magda welc teraz

Artykuły na temat: magda welc teraz
 • Magda Welc buduje rodzicom dom

  ...już tylko, co powie Kuba Wojewódzki - opowiada Magda Welc. Usłyszała, że program ma sens dzięki niej. Po wysłuchaniu werdyktu rozpłakała się. Ale najpierw śpiewająco przeszła przez półfinał i razem(...), mówić, że jest za młoda, że to wariacki pomysł... - Byłam w szoku, gdy zadzwoniono z informacją, że córka ma się zgłosić na eliminacje do Lublina - wspomina Barbara Welc, mama Magdy. - Zapytałam: "I co...

 • Trzy problemy "Mam talent"

  Czy Magda Welc zasłużenie wygrała "Mam talent"? Nie da się tego zmierzyć. Na pewno należą jej się gratulacje. Choć trzy dni po finale show internauci wciąż zażarcie dyskutują nad zasadnością werdyktu widzów, nie należy on - moim zdaniem - do kategorii szczególnie kontrowersyjnych. Są jednak inne powody, by na trzecią edycję programu trochę ponarzekać.

 • Totalna dominacja wokalistów w "Mam talent"

  Jeśli ktoś w poprzednich edycjach narzekał, że "Mam talent" za bardzo przypomina "Idola" i że śpiewających uczestników jest za dużo, teraz może już śmiało rozdzierać szaty.

 • Nie tylko amatorzy. Ale czy to źle?

  W polskich programach typu talent show do tej pory startowali głównie totalni amatorzy lub debiutanci marzący dopiero o wielkiej karierze. Teraz to się zmienia.

 • "Mam talent!": Wielki finał!

  "Mam talent!" cieszy się tak dużą popularnością, bo pozbawieni talentu ludzie bawią, natomiast występy tych, którzy talent mają, zapierają dech w piersiach. W sobotę, 27 listopada, wielki finał trzeciej edycji show.

 • Przed finałem "Mam talent" typujemy faworytów!

  Kto zgarnie 300 tysięcy złotych? Czy "Mam talent" wygra ktoś z "X Factor"? Przed finałem czwartej serii programu (sobota, 26 listopada) analizujemy szanse kandydatów do zwycięstwa. Wszystkich dziesięciu.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Dawid Podsiadło na Open'erze. Bilans wpadek: zero

  Monika Brodka to wyjątkowa artystka i kobieta - tak na miłe słowa koleżanki po fachu odpowiedział Dawid Podsiadło. Wokalista otworzył w środę (3 lipca) 12. edycję gdyńskiego festiwalu Open'er.

Dyskusje na temat: magda welc teraz
 • Re: "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  To już nie ten sam serial co kiedyś. To zwykły kich. Tu wielka miłośc, tu znowu zdrada, a zdradza w tym serialu każdy z każdym, no i teraz jeszcze kryminał?? Czy n ike za duzo jak na jeden serial?? Najwyższy czas na finisz. Mimo, że bardzo lubie aktorów w nim grających