• Informacje na temat:

  magda wojcik i syn

Artykuły na temat: magda wojcik i syn
 • Magda Wójcik wciąż wierzy w szczęśliwą gwiazdę

  Lata płyną, a na jej twarzy wciąż widać ten sam młodzieńczy uśmiech. Aż trudno uwierzyć, że kilka dni temu Magdalena Wójcik dołączyła do zacnego grona 50-latek!

 • Zmarła Magda Teresa Wójcik

  Magda Teresa Wójcik - aktorka i reżyserka - zmarła w sobotę, 17 września, w Podkowie Leśnej w wieku 77 lat - podaje warszawski Teatr Adekwatny, którego aktorka była współzałożycielem.

 • Jacek Borkowski i Magda Wójcik parą nie tylko w serialu? Sensacyjne informacje tygodnika!

  Jacek Borkowski (60 l.) i Magda Wójcik (50 l.) w "Klanie" grają małżonków. Ponoć między nimi iskrzy także poza planem. Wśród członków ekipy serialu aż huczy od plotek...

 • Z "Jasminum" do serialu

  Wojciech Malajkat, Magdalena Wójcik, Jan Kobuszewski, Zofia Czerwińska, Maciek Stolarczyk i znana z filmu "Jasminum" Wiktoria Gąsiewska pojawią się w nowych odcinkach serial u "Codzienna 2 m. 3" emitowanych w środy i czwartki o 16.40 w Programie 2 Telewizji Polskiej.

 • Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik są parą?

  W środowisku aktorskim od kilku tygodni mówi się, że Jacek Borkowski (57 l.) i Magdalena Wójcik (47 l.) są sobie bardzo bliscy. Nie dają powodów do plotek, bo z natury są dyskretni, ale niewątpliwie coś jest na rzeczy...

 • DVD: "Matka królów" Janusza Zaorskiego

  W czwartek, 6 października, do wypożyczalni trafia na DVD najlepszy film Janusza Zaorskiego "Matka Królów" . To wstrząsający dramat rodziny Królów, swoista epopeja rodzinna i krótki, intymny kurs XX-wiecznej historii Polski. Wspaniałą ilustracją filmu jest muzyka Przemysława Gintrowskiego.

 • Samotność Magdaleny Wójcik! „Nie muszę szukać miłości na siłę”!

  Magdalena Wójcik (47 l.) świadomie wybrała samotność. Aktorka przekonuje, że samej też jest jej dobrze w życiu!

 • "rodzinka.pl" na sportowo

  Mariusz Czerkawski, Tomasz Majewski i Otylia Jędrzejczak - to tylko niektóre gwiazdy sportu, które będzie można zobaczyć w nowej serii "rodzinki.pl". Pierwszy odcinek czwartego sezonu serialu już 1 marca.

 • "Klan": Magda Wójcik krytykuje Annę Samusionek!

  ...z byłym mężem takich problemów. Oczywiście, nie było łatwo, ale postaraliśmy się osiągnąć porozumienie dla dobra naszego syna - wyjawia aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Na żywo". Syn jest dla Magdaleny(...)Historię Anny Samusionek, czyli Ilony Zdybickiej z "Na Wspólnej", i jej walki z byłym mężem o dziecko zna chyba każdy w Polsce. Sprawa oburzyła również środowisko aktorskie, a zwłaszcza Magdalenę...

 • "Matka Królów" zrekonstruowana cyfrowo

  Dlaczego Franciszek Pieczka zbeształ sierżanta Ludowego Wojska Polskiego? Jak doszło do tego, że w stanie wojennym nie przerwano zdjęć do "Matki Królów"? Ile lat film Janusza Zaorskiego spędził jako "pułkownik" zanim trafił do kin w... jednej kopii? Premiera zrekonstruowanej cyfrowo "Matki Królów" odbyła się wczoraj w warszawskim kinie Kultura.

Wideo na temat: magda wojcik i syn
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1819.

  Borysa. Sebastian zawiadamia żonę, że zjawił się u niego Mirek. Chłopiec wyznaje, że uciekł od ojca, bo on i Luiza są przez niego bici. Następnego dnia Magda jedzie do Wójcika, mężczyzna jest wrogo