• Informacje na temat:

  magda z koła fortuny

Artykuły na temat: magda z koła fortuny
 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • TVP 2 chce wskrzesić znany teleturniej "Koło Fortuny". Jeżeli plany się spełnią, program pojawi się już pod koniec października.

 • "Koło fortuny" wraca do TVP

  Teleturniej "Koło fortuny" po ośmioletniej przerwie na wrócić na antenę Telewizji Polskiej - poinformował Press.pl...

 • Rafał Brzozowski poprowadzi "Koło fortuny"

  Rafał Brzozowski będzie prowadzącym "Koło fortuny" - piosenkarz potwierdził w piątkowym programie "Pytanie na Śniadanie". Teleturniej wraca na antenę Telewizji Polskiej po ośmioletniej przerwie.

 • Pamiętacie Magdę Masny?

  Znana z programu "Koło fortuny" Magda Masny opowiada o tym, jak wyglądało jej życie po zakończeniu popularnego w latach 90. programu.

 • "Magda, pocałuj pana", czyli co robi teraz Magda Masny?

  Po wielu latach przerwy na ekranie znów zobaczymy Magdę Masny. Dawna hostessa teleturnieju "Koło Fortuny" weźmie udział w szóstym odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Jak potoczyłoby się jej życie, gdyby przed laty nie trafiła do show Wojciecha Pijanowskiego?

 • Izabella Krzan w "Kole fortuny" w TVP2!

  ...​Już we wrześniu u boku Rafała Brzozowskiego zadebiutuje na antenie Dwójki jako druga prowadząca teleturniej "Koło fortuny" - Izabella Krzan, Miss Polonia 2016.

 • Kto całuje w Kole Fortuny?

  Już w najbliższy poniedziałek rusza nowa edycja popularnego niegdyś programu "Koło Fortuny". Twórcy zapowiadają, że nowy program będzie zabawniejszy a Wojciecha Pijanowskiego i Magdę Masny zastąpią nowi prowadzący.

 • Magda Masny gościem programu "Kocham Cię, Polsko!"

  Po wielu latach przerwy na ekranie znów zobaczymy Magdę Masny. Dawna hostessa teleturnieju "Koło fortuny" weźmie udział w szóstym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Jak teraz wygląda, jak wspomina swoją telewizyjną przygodę i czy przyniesie szczęście swojej drużynie, dowiemy się już 8 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Nowe programy w telewizji. Co oglądać będziemy we wrześniu?

  Jakie jesienne nowości przygotowały dla widzów czołowe stacje telewizyjne? W Polsacie zobaczyć będziemy mogli "Wyspę przetrwania" i "#Supermodelkę Plus Size", TVN proponuje edukacyjne "Drzewo marzeń" oraz drugi sezon "Azja Express", z kolei TVP stawia na teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia" (Jedynka) i powrót "Koła fortuny" (Dwójka).

Wideo na temat: magda z koła fortuny
 • Co dziś robi Magda Masny z "Koła fortuny"?

  Hostessa teleturnieju "Koło Fortuny" Magda Masny opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o popularności, jaką przyniosły jej występy w telewizji i o swoim życiu po zakończeniu programu. Masny prowadzi obecnie kwiaciarnię. "Nie szukałam sobie już innego miejsca w telewizji. Nie mam w sobie pazura dziennikarza. Myślę, że nie nadawałabym się do tego"  - wyznała.

Dyskusje na temat: magda z koła fortuny