• Informacje na temat:

  magda z serialu na wspólnej

Artykuły na temat: magda z serialu na wspólnej
 • Magda M. powraca!

  Magda Miłowicz, bohaterka kultowego serialu TVN "Magda M." sprzed dziesięciu lat, wraca do gry! Tym razem historię sympatycznej warszawskiej prawniczki, jej ukochanego Piotra Korzeckiego oraz grona zaufanych przyjaciółek, będzie można śledzić nie na antenie, lecz na kartach powieści obyczajowej "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił". Jej autorem jest Radosław Figura, scenarzysta "Magdy M." i jedna...

 • Magda Gessler w "Na Wspólnej"

  Słynna restauratorka zagra samą siebie. Po wakacjach pojawi się w serialu "Na Wspólnej". Zrobi rewolucję w restauracji Ziębów. Jak to wpłynie na związek małżonków?

 • "Orange Is the New Black": Magda Gessler za kratkami

  Polski Netflix wpadł na nietypowy sposób promocji nowego sezonu amerykańskiego serialu "Orange Is the New Black". W zapowiedzi produkcji pojawiła się... Magda Gessler.

 • "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  ...21 kwietnia rozpoczęły się prace na planie nowego serialu medycznego TVN "Diagnoza". W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza.

 • "Na Wspólnej": Tragiczna śmierć

  Kolejna tragiczna śmierć w serialu "Na Wspólnej"! Magda odrzuci oświadczyny Kazika. Potem wsiądzie z nim na motor. W drodze wydarzy się tragedia...

 • "Na Wspólnej": Nowy romans?

  Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej"?

 • W serialu zagra z... psem

  Na początku przyszłego roku obejrzymy serial kryminalny "Komisarz Aleks". Wszyscy wielbiciele Magdaleny Walach powinni czekać z niecierpliwością, bo piękna aktorka zagra tam jedną z głównych ról. Druga wiadomość nie będzie już tak pozytywna dla większości panów. Magda jest szczęśliwą mężatką, a jej mąż również jest aktorem. Poznali się właśnie dzięki wspólnej pasji. Studiowali w tej samej uczelni...

 • "Na Wspólnej" po liftingu

  W nowym sezonie "Na Wspólnej" szykują się same zmiany. A najważniejszą z nich, bo nie tylko dotyczącą rzeczywistości serialowej, jest fakt, że ekipa realizacyjna zmieniła miejsce pracy.

 • Gwiazda "Na Wspólnej": To ja zabiłam Magdę!

  Karolina Nolbrzak, była gwiazda serialu "Na Wspólnej", debiutuje jako reżyserka spektaklu teatralnego "Monster Chef". Aktorka przyznaje się też do serialowego samobójstwa: "To ja zabiłam Magdę".

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

Zdjęcia na temat: magda z serialu na wspólnej
Wideo na temat: magda z serialu na wspólnej
 • "rodzinka.pl": Co wydarzy się w finale serialu?

  Boscy wspólnie oglądają i wspominają zdjęcia z wakacji u Pani Kazi. Ludwik dziękuje Natalii za prezent, okazuje się, że prezent jest od Agaty. Kacper podsłuchuje rozmowę Natalii i Violi, czego później bardzo żałuje. Natalia próbuje rozmawiać z Kacprem, wtrąca się Ludwik. Natalia zauważa, że Kacper bardzo przeżywa napięcie między rodzicami. Tomek rozmawia z Magdą, Natalia nie jest zachwycona podejściem Magdy. Filip komplementuje nową fryzurę Pauli. Ludwik wraca do domu pijany. Ludwik dziękuje...

Dyskusje na temat: magda z serialu na wspólnej