• Informacje na temat:

  magda zawadzka aktorka

Artykuły na temat: magda zawadzka aktorka
 • Magdalena Zawadzka: Z Baśką przez życie

  Nie gwiazdorzy, traktuje siebie z dystansem, ma wspaniałe poczucie humoru. Dla widzów Magdalena Zawadzka jest niezapomnianą Baśką z "Pana Wołodyjowskiego" - filmu, w którym pokazała, że wyjątkowej urodzie towarzyszy prawdziwy talent.

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  ..." - wyjaśniła internautom Magdalena Zawadzka (70 l.). Aktorka nie ma skłonności do nieprzemyślanych działań. Znana jest z tego, że niczego nie robi przypadkiem. Wejście w wirtualną rzeczywistość także było przez nią zaplanowane. Nowoczesne metody komunikacji pragnęła wykorzystać dla upamiętnienia zmarłego w marcu 2008 roku męża Gustawa Holoubka. Na swoim profilu pani Magdalena wiele miejsca poświęca...

 • Jadwiga Barańska: Urodziłam się, by zostać aktorką

  ...". W roli Ksawuni wystąpiła Magda Zawadzka. Zaprzyjaźniliśmy się z nią i Gustawem Holoubkiem, jestem matką chrzestną ich syna. Kochamy się jak rodzina, choć nie spotykamy się często, bo dzieli nas(...) odrzucano. W 1979 r. wyjechaliśmy więc do USA. Początkowo oficjalnie, potem zdecydowaliśmy się na azyl. Przerwała pani karierę u szczytu sławy? - Tak się zdarzyło. Ale czuję się spełniona jako aktorka...

 • Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  ...głównej. Magdalena Zawadzka była najmłodsza w zespole i perspektywa współpracy ze słynnym aktorem nieco ją peszyła. Zresztą na początku Holoubek nie zwracał uwagi na nową koleżankę, a nawet trochę ją(...) Danutą Kowalską, z którą miał córkę Ewę. Również Magdalena Zawadzka nie była wolna. Ślub z operatorem Wiesławem Rutowiczem wzięła jeszcze na drugim roku studiów i bardzo go kochała. "Granicząca...

 • Telekamery Tele Tygodnia 2017: Poznajmy nominowanych

  Rozpoczyna się 20. jubileuszowa edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Małgorzata Kożuchowska czy Dorota Kolak? Cezary Żak czy Michał Żebrowski? Magda Gessler czy Marta Manowska? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 30 stycznia 2017 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Anna Cieślak: Mam swoich aniołów stróżów

  Kocha radio i teatr, działa w wolontariacie, a przy sobie zawsze ma tomik poezji. - Jestem trochę staroświecka i celebruję chwile, czuję się wtedy wyjątkowo - mówi aktorka Anna Cieślak.

 • Grodzieńska spoczęła na Powązkach

  Stefania Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - została pochowana we wtorek na warszawskich Powązkach Wojskowych. Grodzieńską żegnali rodzina, przyjaciele oraz artyści, m.in. Magda Umer, Alina Janowska, Irena Santor, Grażyna Barszczewska.

 • Sto lat dla Magdalney Piekorz

  ..." - powiedziała Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zdradziła także, że choć bardzo przeżywa każdą premierę ze swoim udziałem, to i tak najbardziej niepowtarzalnych emocji doświadcza podczas pokazów na festiwalu...

 • Irena Karel: "Polska Bardotka" kończy 75 lat

  Aktorka Irena Karel, znana z ról w takich obrazach jak: "Pan Wołodyjowski", "Chłopi", czy "Kochaj albo rzuć", kończy w piątek, 10 sierpnia, 75 lat. Jedna z pierwszych seksbomb rodzimej kinematografii zyskała przydomek "polskiej Brigitte Bardot".

 • Grażyna Barszczewska: Amantka z pieprzem

  Choć w tym roku świętuje 70. urodziny, ani na chwilę nie zwalnia tempa pracy. Ta wspaniała aktorka – gwiazda filmu, teatru, radia, telewizji i kabaretu – od lat zachwyca publiczność talentem i urodą.

Dyskusje na temat: magda zawadzka aktorka
 • Re: Anita Dymszówna: Aktorka wyklęta. Ta decyzja zniszczyła jej życie

  Oj Kuna 77, toś mnie ubawiła, i tym młodziakiem, i resztą. Czyżewska nie była piękna, ale urocza. Piękne to były np.: Barbara Brylska, Pola Raksa, Magda Zawadzka, Ewa Wiśniewska, Irena Karel, Halina Golanko, Bożena Adamek, Izabela Trojanowska, Halina Kowalska, Grażyna Barszczewska, Sławomira Łozińska, i wiele innych. A Karin Stanek może była gwiazdą, ale nie największą.