• Informacje na temat:

  magdalena aktorka polska

Artykuły na temat: magdalena aktorka polska
 • Magdalena Mielcarz tęskni za Polską

  ..."Nigdy nie planowałam wyjechać na stałe, ten wyjazd mi się przydarzył" - powiedziała w ostatnim wywiadzie Magdalena Mielcarz. Gwiazda znana z roli Ligii w ekranizacji "Quo vadis" od kilkunastu lat mieszka w Los Angeles, ale co roku przyjeżdża na dwa miesiące do Polski. W tym roku z powodu pandemii to się nie uda, co artystka bardzo źle znosi.

 • Magdalena Popławska w nowym filmie reżysera "Erratum"

  Magdalena Popławska - laureatka Złotych Lwów i aktorka, która od wielu lat jest gwarantem artystycznej jakości - powraca z nową, porywającą rolą w filmie "Interior".

 • Magdalena Boczarska o planie wypowiedzenia konwencji stambulskiej: "To krok wstecz"

  Popularna aktorka jest zaniepokojona zapowiadanym przez polski rząd planem wypowiedzenia konwencji stambulskiej, nazywanej też konwencji antyprzemocowej. Jej zdaniem taka decyzja władz pogorszy zwłaszcza sytuację ofiar przemocy domowej.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Magdalena Różczka świętuje

  Magdalena Różczka skończyła 27 lipca 33 lata. Młoda polska gwiazda bez problemu godzi bycie mamą, żoną i rozchwytywaną aktorką.

 • Magdalena Cielecka: Od zakonu do musicalu

  Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia. Mimo ponad 40 ról w filmach i serialach, nie zwalnia tempa. W sobotę, 20 lutego, aktorka obchodzi swoje 44. urodziny. Tak się składa, że świętuje je w Berlinie, gdzie pokazywany jest najnowszy film z jej udziałem, "Zjednoczone Stany Miłości". Przy tej okazji przypomnijmy sobie kilka wcześniejszych, niezapomnianych...

 • Magdalena Popławska: Lubimy oceniać polityków

  W drugim sezonie wyprodukowanego przez HBO serialu pojawia się całkiem nowa postać - to idealistka z zasadami, prezydent Bytomia Anna Wagner. Grająca ją Magdalena Popławska opowiada o swej bohaterce i o tym, co skłoniło ją do przyjęcia roli w "Pakcie 2".

 • Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  W filmie w reżyserii Barbary Białowąs Magdalena Lamparska wciela się w najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki filmu (Anna Maria Sieklucka). Mimo iż kamera koncentruje się głównie na debiutującej na(...) rolę i emocje, to są zawsze trudne rzeczy" - dodała aktorka. Także debiutująca na kinowym ekranie Anna Maria Sieklucka mówiła przed premierą filmu, że na planie musiała oswoić wstyd przed nagością...

 • Magdalena Lamparska: Ciągle się rozbieram

  Magdalena Lamparska zagra u boku hollywoodzkiej gwiazdy Jessiki Chastain w filmie "The Zookeeper's Wife". Aktorka zakończyła już zdjęcia do obrazu z innym zagranicznym aktorem - Stephenem Baldwinem.

 • Magdalena Lamparska: Pytacie, skąd w moim życiu pojawiło się Los Angeles?

  Telewidzowie pokochali Magdalenę Lamparską m.in. dzięki rolom w serialach "Niania w wielkim mieście", "39 i pół", "W rytmie serca". Aktorka wzięła także udział w hollywoodzkich produkcjach takich, jak "Azyl" oraz "Bez paniki, z odrobiną histerii". Polscy widzowie znają ją z filmów: "Listy do M 2", "Kochaj", "Porady na zdrady" czy "365 dni".

Zdjęcia na temat: magdalena aktorka polska
Wideo na temat: magdalena aktorka polska
 • Magdalena Popławska o "Watasze"

  "Wataha" to nowy serial produkcji HBO Polska, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach w środowisku pograniczników. Szczegóły produkcji zdradziła nam aktorka Magdalena Popławska.

 • Magdalena Walach o serialu "Rojst": W bohaterach drzemie tajemnica

  z młodą prostytutką" - mówi o swej bohaterce Magdalena Walach. "Lata 80. okazały się niezbędne, by oddać ducha miasteczka, w jakim się znajdujemy – jego duszność i szarość. A poniekąd także tajemnicę, która w bohaterach drzemie i gdzieś w tym mieście została ukryta. Zobaczymy - być może na tle tej szarości, zaczną się budzić upiory przeszłości…" - dodaje aktorka. Na planie nowego serialu Showmax

 • ceni ją aktorka Magdalena Lamparska? W studiu programu amerykańska aktorka opowiedziała o pracy nad filmem o Żabińskich / źródło: Dzień Dobry TVN(...)- Jest nieprawdopodobnie inteligentna, doskonale wie, jak pokierować emocjami postaci, które gra - wyjaśnił w "Dzień Dobry TVN" reżyser John Madden zapytany o grę Jessiki Chastain. Niedawno aktorka

Dyskusje na temat: magdalena aktorka polska