• Informacje na temat:

  magdalena bal x factor

Artykuły na temat: magdalena bal x factor
 • "X Factor": Magdalena Bal i Hatbreakers poza programem

  Po jednym podopiecznym stracili w kolejnym odcinku "X Factor" Kuba Wojewódzki i Ewa Farna. W dogrywce nieoczekiwanie musiała śpiewać uznawana za faworytkę Marta Bijan.

 • "X Factor": Drużyna Ewy Farnej w rozsypce

  Jeszcze na etapie domów jurorskich grupa Ewy Farnej wydawała się najmocniejsza w czwartej edycji "X Factor". Co się stało?

 • "X Factor": Domy jurorskie "na bogato"

  W Toskanii, Pradze i Krakowie kręcono zdjęcia do kolejnego etapu czwartej edycji programu "X Factor". Tzw. domy jurorskie były ostatnim przystankiem przed odcinkami na żywo.

 • "X Factor": "Jedna wielka tragedia" poza programem

  Pierwszy odcinek "X Factor" na żywo toczył się w cieniu zmiany zasad w dogrywce. Producenci w ostatniej chwili wycofali się z przyznania Kubie Wojewódzkiemu podwójnego głosu.

 • "X Factor": Widzowie nie pokochali Darii Zawiałow

  Jurorzy czwartej edycji "X Factor" byli wściekli, gdy ogłoszono wyniki głosowania telewidzów. Nieoczekiwanie odpadła uznawana za jeden z najlepszych głosów w programie Daria Zawiałow.

 • Sensacja w "X Factor": Agata Dziarmagowska odpadła z programu!

  ...i do odcinków na żywo wzięła Martę Bijan, Magdalenę Bal oraz Darię Zawiałow. Agata Dziarmagowska w ostatnim etapie ze swoim udziałem zaśpiewała przebój "Can't Remember To Forget You" Shakiry i Rihanny. Tym razem nonszalanckie, wyluzowane podejście uczestniczki nie przysłużyło się jej interpretacji. Ewa Farna oznajmiła, że był to najgorszy występ Agaty od początku jej obecności w "X Factor". Zdania...

 • "The Voice of Poland": Szemplińska, Ollar i Reczek zachwyciły trenerów

  Dziesiąta edycja "The Voice of Poland" to nie tylko nowi prowadzący oraz nowy skład trenerski. Podczas pierwszych trzech odcinków powracającego programu trenerów i publiczność oczarowali: Alicja Szemplińska, Karol Olszewski, Magdalena Ollara, Klaudia Kowalik i Daria Reczek.

 • Ewa Farna "Leporelo": Powrót na czeski rynek

  Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej. Impreza zgromadziła tłumy fanów. Pojawili się m.in. Marta Bijan, Magdalena Bal i Kacper Gołda z "X Factor". Zobacz teledysk "Leporelo" Ewy Farnej: Zobacz...

 • "The Voice of Poland": Michał Szpak do Andrzeja Piasecznego: Nienawidzę cię

  ...występów w konkurencyjnych talent show ("Must Be The Music", "X Factor"). Do swojej drużyny wzięła ją Maria Sadowska: "Pięknie zaśpiewałaś początek, całość była bardzo fajna" - komplementowała...