• Informacje na temat:

  magdalena boczarska włosy

Artykuły na temat: magdalena boczarska włosy
 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: Poróżni ich dziecko?

  ...to Magdalena Boczarska (35 l.) nie jest w pełni szczęśliwa. Do osiągnięcia tego stanu brakuje jej dziecka, o którym marzy już od kilku lat. Długo nie spotkała partnera, z którym mogłaby stworzyć(...) uwierzyć, że znajdzie szczęście. - Mężczyźni zawsze kojarzyli mi się z kłopotami. Mój ojciec był muzykiem rockowym. Nosił długie włosy i znikał na całe noce po koncertach. Bardzo go kochałam, ale...

 • "Lekarze": Magdalena Boczarska nie ma problemów z pokazywaniem ciała

  Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy", przyzwyczaiła się już do tego, że większość reżyserów, którzy proponują jej współpracę, chcą - jak żartuje - rozebrać ją przed kamerą. - Dlatego marzę o roli... zakonnicy - mówi.

 • "Pod powierzchnią": Maria Kowalska jest artystką codzienności

  Za jedno z największych objawień aktorskich tego roku można uznać Marię Kowalską, która w serialu "Pod powierzchnią" błyszczy nie mniej niż Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa. W prawdziwym życiu bliżej jej do poetki, niż buntowniczej Oli, w którą się wciela.

 • "M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

  Małgorzata Pieńkowska:  Z "M jak miłość" do "Drugiej szansy" Gdy tylko gruchnęła wieść, że Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Rogowska z "M jak miłość", dostała rolę matki Sary (Magdalena Boczarska) w "Drugiej szansie", natychmiast pojawiły się plotki i spekulacje, że popularna aktorka rozstaje się, tym razem już na dobre, z sagą rodu Mostowiaków. Lecz ona od razu je zdementowała: "Nigdzie...

 • Boczarska nie rozbiera się bez powodu!

  Magdalena Boczarska ("W ukryciu", "Różyczka", "Misja Afganistan") nie ma problemów z pokazywaniem ciała, ale nie rozbiera się bez powodu. Aktorka przyzwyczaiła się już do tego, że większość reżyserów, którzy proponują jej współpracę, chcą - jak żartuje - rozebrać ją przed kamerą. - Dlatego marzę o roli... zakonnicy - mówi.

 • Michał Figurski taksówkarzem

  Znany dziennikarz i prezenter radio wy Michał Figurski wystąpi w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu".

 • Tomasz Kot: To, co najważniejsze

  Dotychczasowa kariera Tomasza Kota, który obchodzi w sobotę 35. urodziny, to aktorstwo skrajności. Po rewelacyjnym debiucie kinowym w "Skazanym na bluesa" (2005) aktor wprzęgnięty został na kilka lat w trybiki serialowych produkcji (był gwiazdą sitcomu "Niania") i świat głupawych komedii, by w 2010 roku powrócić do poważnego grania wyśmienitą rolą w kameralnym "Erratum" Marka Lechkiego.