• Informacje na temat:

  magdalena c

Artykuły na temat: magdalena c
 • Magdalena Mielcarz tęskni za Polską

  ..."Nigdy nie planowałam wyjechać na stałe, ten wyjazd mi się przydarzył" - powiedziała w ostatnim wywiadzie Magdalena Mielcarz. Gwiazda znana z roli Ligii w ekranizacji "Quo vadis" od kilkunastu lat mieszka w Los Angeles, ale co roku przyjeżdża na dwa miesiące do Polski. W tym roku z powodu pandemii to się nie uda, co artystka bardzo źle znosi.

 • Magdalena Narożna zaręczona. Były mąż "pogratulował"

  Przypomnijmy, że początkowo zespół  Piękni i Młodzi  tworzyli małżonkowie  Magdalena  i  Dawid Narożni  oraz  Daniel Wilczewski .  Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 10-letnią obecnie córkę  Gabrielę . Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych...

 • Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  W filmie w reżyserii Barbary Białowąs Magdalena Lamparska wciela się w najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki filmu (Anna Maria Sieklucka). Mimo iż kamera koncentruje się głównie na debiutującej na ekranie odtwórczyni roli Laury Biel i jej łóżkowych przygodach, również Lamparskiej przypadło w udziale kilka rozbieranych ujęć. "Kiedy miałam już zrobić to na planie, to naprawdę przyszedł taki...

 • Magdalena Narożna na odważnym zdjęciu. Pokazała się w łóżku

  Znana z zespołu Piękni i Młodzi, wokalistka Magdalena Narożna, opublikowała nowe zdjęcie. Ujawniła za dużo?

 • Magdalena Narożna pokazała zdjęcie bez makijażu. "Też tak macie?"

  Znana z zespołu Piękni i Młodzi, wokalistka Magdalena Narożna, opublikowała zdjęcie, na którym nie ma makijażu. Fani są zachwyceni.

 • Magdalena Narożna pokazała nowe zdjęcie. Jak zareagowali fani?

  Przypomnijmy, że pochodząca z Łomży formacja  Piękni i Młodzi  w szybkim tempie zdobyła status gwiazdy disco polo. Trio tworzyli  Magdalena  i  Dawid Narożny  oraz  Daniel Wilczewski . Pod koniec(...) szpitala trafiła ukochana Dawida Narożnego. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. "Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie:  Magdalena Narożna...

 • Magdalena Zawadzka: Co się stało z grobem Gustawa Holoubka?

  Wdowa po wybitnym aktorze Gustawie Holoubku opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym podzieliła się niepokojącym spostrzeżeniem dotyczącym miejsca pochówku jej męża. "Zauważyłam, że płyta nagrobna została odsunięta" - przyznała Magdalena Zawadzka.

 • Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.

 • "365 dni": Magdalena Lamparska zagra w drugiej części filmu?

  Przy okazji premiery filmu "365 dni" Blanka Lipińska zapowiedziała prace nad drugą częścią filmu. Kto znajdzie się w jego obsadzie? "Na pewno zobaczycie mnie" - zdradza Magdalena Lamparska ("W rytmie serca", "39 i pół tygodnia", "Hotel 52"), która wciela się w przyjaciółkę głównej bohaterki.

 • Magdalena Boczarska w "Listach do M. 4"

  ..."Bohater mój niepostrzeżenie zadurzy się w kobiecie, która okaże się powiązana z nim zawodowo" - zdradził w rozmowie z PAP Life Tomasz Karolak, grający postać Mela. Wiadomo już, że w rolę jego nowej szefowej w powstających właśnie "Listach do M. 4" wcieli się Magdalena Boczarska.

Zdjęcia na temat: magdalena c
 • Magdalena Popławska
 • Magdalena Kumorek
 • Magdalena Kumorek