• Informacje na temat:

  magdalena cielecka dziecko

Artykuły na temat: magdalena cielecka dziecko
 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Górnika Zabrze. Naturalna, otwarta, pewna siebie i swoich przemyśleń na temat postaci Magdalena Cielecka opowiada, kim jest Anna i jaka jest rola matki w historii chłopca, który musi zdecydować, czy dla(...)? Magdalena Cielecka: - Wątek sportowy był dla mnie najmniej istotny, bo nie jest głęboko wpisany w moją postać. Oczywiście gram matkę głównego bohatera , który jest piłkarzem i żyje piłką, ale mnie...

 • Magdalena Cielecka: Czekałam na to wiele lat

  Na planie nowego filmu Tomasza Wasilewskiego "Zjednoczone stany miłości" Magdalena Cielecka ponownie spotkała się z Andrzejem Chyrą. - Nie wiem, czy z innym kolegą-aktorem udałoby nam się stworzyć tak intensywną sytuację. To jest albo tego nie ma - wyznaje aktorka. W nagrodzonej w Berlinie produkcji pozornie gra nową wariację chłodnej, twardej kobiety, za którą zdobyła największe uznanie widzów...

 • Magdalena Cielecka: Między etykietami

  W filmie Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" Magdalena Cielecka wciela się w postać matki głównego bohatera. - Na łatki i etykiety nie mam wpływu, więc nie próbuję z nimi na siłę walczyć - zdradza aktorka.

 • Magdalena Cielecka: Najlepsze role, niezapomniane momenty

  Uroda beznamiętnej blondynki predestynuje ją do ról wyrachowanych femme fatale. Magdalena Cielecka uniknęła jednak pułapki zbyt oczywistych klasyfikacji i dzięki nieustannym eksperymentom - zarówno przed kamerą, jak i na teatralnych deskach - stała się uosobieniem kobiety dojrzałej. Jak zmieniała się w trakcie kariery?

 • Magdalena Cielecka w ekranizacji powieści Remigiusza Mroza

  Magdalena Cielecka zagra Joannę Chyłkę, bohaterkę serii powieści Remigiusza Mroza. "Materiał jest świetny, to są bardzo dobrze napisane książki" - mówi aktorka.

 • Magdalena Cielecka: Pragnienie zbrodni

  Zbrodnia, która pomaga dorosnąć - tak o spektaklu "Kobieta z zapałkami" w reżyserii Aleksandry Koniecznej mówi odtwórczyni głównej roli Magdalena Cielecka. Prapremiera spektaklu odbędzie się w sobotę na scenie Studio Teatru Narodowego w Warszawie.

 • Magdalena Cielecka wciąż myśli o dziecku

  Magdalena Cielecka (42) nie rezygnuje z marzeń o dziecku. Podobno aktorka i jej obecny partner Dawid Wajntraub (44) postanowili założyć rodzinę.

 • Magdalena Cielecka: Okrutny czas dla kobiet

  Kim jest Konstancja? Magdalena Cielecka: - Gdybym powiedziała, odkryłabym tajemnicę tej postaci i ją zdemaskowała. Zepsułabym widzowi zabawę. Konstancja ma bogatą historię w tym serialu, dość zaskakującą i kluczową dla intrygi. Mogę tylko powiedzieć, że jest dawną miłością głównego bohatera i ta miłość po 10 latach jest reaktywowana. To jest punkt wyjścia. Będzie czarnym charakterem...

 • "Dzień czekolady": Metamorfoza Magdaleny Cieleckiej

  Już 31 maja na ekrany polskich kin wejdzie film familijny "Dzień czekolady". Nagrodzony w Cannes scenariusz do tego obrazu, tak bardzo zaciekawił Magdalenę Cielecką, że zgodziła się na odważną metamorfozę, wcielając się w postać mężczyzny. Co takiego spodobało jej się w tym projekcie?

 • "Ciemno, prawie noc": Cielecka dziennikarką

  ...napisać reportaż o tajemniczych zaginięciach dzieci, wcieli się Magdalena Cielecka. W gwiazdorskiej obsadzie znajdują się również: Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel(...) Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny...

Zdjęcia na temat: magdalena cielecka dziecko
Dyskusje na temat: magdalena cielecka dziecko