• Informacje na temat:

  magdalena cielecka ma dzieci

Artykuły na temat: magdalena cielecka ma dzieci
 • Magdalena Cielecka: Między etykietami

  W filmie Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" Magdalena Cielecka wciela się w postać matki głównego bohatera. - Na łatki i etykiety nie mam wpływu, więc nie próbuję z nimi na siłę walczyć - zdradza aktorka.

 • Magdalena Cielecka wciąż myśli o dziecku

  Magdalena Cielecka (42) nie rezygnuje z marzeń o dziecku. Podobno aktorka i jej obecny partner Dawid Wajntraub (44) postanowili założyć rodzinę.

 • Magdalena Cielecka: Okrutny czas dla kobiet

  Kim jest Konstancja? Magdalena Cielecka: - Gdybym powiedziała, odkryłabym tajemnicę tej postaci i ją zdemaskowała. Zepsułabym widzowi zabawę. Konstancja ma bogatą historię w tym serialu, dość(...) w wieku, w którym ja teraz jestem, już dawno nie żył. Mieszkało się wtedy w strasznych warunkach, nie było dostępu do lekarzy, wcześnie się rodziło dzieci, była nędza. Więc niewiele tam było jasnych...

 • "Ciemno, prawie noc": Cielecka dziennikarką

  ...napisać reportaż o tajemniczych zaginięciach dzieci, wcieli się Magdalena Cielecka. W gwiazdorskiej obsadzie znajdują się również: Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel(...) Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny...

 • Cielecka w starożytnym Rzymie

  W polskiej wersji językowej animacji "Prawie jak gladiator", która pozwoli dzieciom przenieść się do starożytnego Rzymu, wzięła udział Magdalena Cielecka.

 • Magdalena Cielecka: Najlepsze role, niezapomniane momenty

  Uroda beznamiętnej blondynki predestynuje ją do ról wyrachowanych femme fatale. Magdalena Cielecka uniknęła jednak pułapki zbyt oczywistych klasyfikacji i dzięki nieustannym eksperymentom - zarówno przed kamerą, jak i na teatralnych deskach - stała się uosobieniem kobiety dojrzałej. Jak zmieniała się w trakcie kariery?

 • Magdalena Cielecka w ekranizacji powieści Remigiusza Mroza

  Magdalena Cielecka zagra Joannę Chyłkę, bohaterkę serii powieści Remigiusza Mroza. "Materiał jest świetny, to są bardzo dobrze napisane książki" - mówi aktorka.

 • Magdalena Cielecka: Pragnienie zbrodni

  Zbrodnia, która pomaga dorosnąć - tak o spektaklu "Kobieta z zapałkami" w reżyserii Aleksandry Koniecznej mówi odtwórczyni głównej roli Magdalena Cielecka. Prapremiera spektaklu odbędzie się w sobotę na scenie Studio Teatru Narodowego w Warszawie.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Górnika Zabrze. Naturalna, otwarta, pewna siebie i swoich przemyśleń na temat postaci Magdalena Cielecka opowiada, kim jest Anna i jaka jest rola matki w historii chłopca, który musi zdecydować, czy dla(...)? Magdalena Cielecka: - Wątek sportowy był dla mnie najmniej istotny, bo nie jest głęboko wpisany w moją postać. Oczywiście gram matkę głównego bohatera , który jest piłkarzem i żyje piłką, ale mnie...

 • Cielecka w spektaklu tylko dla dorosłych

  To opowieść o kobiecie w depresji. "4.48 Psychosis" jest ostatnim tekstem angielskiej dramatopisarki Sary Kane, napisanym tuż przed jej samobójczą śmiercią. Za rolę w tym spektaklu Magdalena Cielecka(...), pokazywaliście to przedstawienie w wielu miejscach na świecie, dla bardzo różnej publiczności. Czy i w jaki sposób spektakl zmienił się przez ten czas? Magdalena Cielecka: - On się zmieniał sukcesywnie...

Zdjęcia na temat: magdalena cielecka ma dzieci
Dyskusje na temat: magdalena cielecka ma dzieci
 • Re: Dzieci przeszkadzałyby im w karierze

  Jest takie powiedzenie ,że cudze , to się widzi pod lasem ,a swego pod nosem i niech kogoś nie obchodzi czyjeś prywatne życie , skoro pani Magdalena Cielecka ,jako aktorka , postanowiła podjąć taką(...) dziesięcioro dzieci , lub nawet więcej i w jednej izbie ,to by był raj .?!