• Informacje na temat:

  magdalena kochan

Artykuły na temat: magdalena kochan
 • Magdalena Mielcarz tęskni za Polską

  ..."Nigdy nie planowałam wyjechać na stałe, ten wyjazd mi się przydarzył" - powiedziała w ostatnim wywiadzie Magdalena Mielcarz. Gwiazda znana z roli Ligii w ekranizacji "Quo vadis" od kilkunastu lat mieszka w Los Angeles, ale co roku przyjeżdża na dwa miesiące do Polski. W tym roku z powodu pandemii to się nie uda, co artystka bardzo źle znosi.

 • Magdalena Lamparska: Pytacie, skąd w moim życiu pojawiło się Los Angeles?

  Telewidzowie pokochali Magdalenę Lamparską m.in. dzięki rolom w serialach "Niania w wielkim mieście", "39 i pół", "W rytmie serca". Aktorka wzięła także udział w hollywoodzkich produkcjach takich, jak "Azyl" oraz "Bez paniki, z odrobiną histerii". Polscy widzowie znają ją z filmów: "Listy do M 2", "Kochaj", "Porady na zdrady" czy "365 dni".

 • Magdalena Boczarska: Miłość zmienia świat

  Praca to jej wielka pasja. Czuje, że może dzięki niej pomagać innym kobietom. Magdalena Boczarska chce też odkrywać nowe horyzonty. Na przykład – spróbować sił w reżyserii. Jednak najważniejszy w jej życiu zawsze będzie synek Henio.

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Magdalena Popławska jako Agnieszka Osiecka

  Agnieszka Osiecka) oraz Magdalena Popławska. Towarzyszyć im będą także: Jan Frycz, Piotr Żurawski, Grzegorz Małecki, Wiktoria Gorodeckaja, Tomasz Schimscheiner, Mikołaj Roznerski, czy Paulina...

 • Magdalena Boczarska: Różyczka, Wisłocka, Piłsudska

  Zaczęła od małych ról w komediach. Do aktorskiej ekstraklasy weszła za sprawą "Różyczki", a swój talent potwierdziła dzięki "Sztuce kochania". Nie ma problemów z rozbieranymi scenami. Uważa, że najtrudniejsze jest obnażenie się ze swoimi emocjami. W środę, 12 grudnia, Magdalena Boczarska kończy 40 lat.

 • Magdalena Boczarska: Wstydliwa skandalistka

  Magdalena Boczarska twierdzi, że prywatnie jest wstydliwa. To mądra i utalentowana artystka, która wie, jakie ma kobiece atuty i nie waha się ich używać. Już od piątku, 27 lutego, będziemy mogli oglądać ją w roli Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania".

 • Magdalena Boczarska: Swobodnie o intymności

  Zanim Magdalenę Boczarską zobaczymy na dużym ekranie w roli słynnej seksuolożki Michaliny Wisłockiej, możemy oglądać ją w spocie kampanii "Kochanie to sztuka". Ta akcja ma na celu ośmielenie ludzi do swobodnego rozmawiania o swojej seksualności.

 • Magdalena Boczarska: Mam szczęście do bohaterek

  Magdalena Boczarska wraca na ekran po urlopie macierzyńskim. W "Pod powierzchnią" gra kobietę, którą dotknęła niewyobrażalna strata. Zobaczymy ją także w filmie o Józefie Piłsudskim.

 • "Kochaj": Aktorski zestaw marzeń

  ..."Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska - to aktorski zestaw marzenie" - mówi reżyserka "Kochaj", Marta Plucińska. Film trafi na ekrany kin już 3 czerwca.

Zdjęcia na temat: magdalena kochan
Wideo na temat: magdalena kochan
 • Czadomen w "Kocham Cię, Polsko!"

  "Mam przyjemność być w tym programie pierwszy raz. Mega atmosfera, niesamowity klimat, fajne pytania, nie do końca proste, jak mieliśmy okazję się przekonać. Zapraszam przed telewizory" - powiedział Czadomen w rozmowie z Anną Zając z Interii. Specjalne, świąteczne wydanie programu "Kocham Cię, Polsko!" TVP2 pokaże tym razem nie w sobotę, lecz w niedzielę, 16 kwietnia, o godz. 20:15. W pierwszej drużynie zobaczymy ekipę programu "Pierwsza randka", czyli Aleksandra Mackiewicza i dwie panie -...

 • Marcin Miller w programie "Kocham Cię, Polsko!"

  "Jestem w tym programie już trzeci raz. Disco polo awansuje w mediach" - powiedział Marcin Miller w rozmowie z Anną Zając z Interii. "To jest program, gdzie wszyscy powinni się bawić, a nie rywalizować. To fenomen, ten program nie dość, że uczy, to jeszcze bawi" - dodał muzyk. Specjalne, świąteczne wydanie programu "Kocham Cię, Polsko!" TVP2 pokaże tym razem nie w sobotę, lecz w niedzielę, 16 kwietnia, o godz. 20:15. W pierwszej drużynie zobaczymy ekipę programu "Pierwsza randka", czyli...