• Informacje na temat:

  magdalena kot

Artykuły na temat: magdalena kot
 • Tomasz Kot w ślady ojca

  Tomasz Kot w swoim najnowszym filmie zatytułowanym "Najlepszy" wciela się w dyrektora klubu sportowego. Poniekąd aktor idzie śladami swojego ojca, który był nauczycielem wychowania fizycznego.

 • Magdalena Walach i przesądy

  Magdalena Walach, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa", nie jest osobą przesądną, ale przyznaje, że czasami korci ją, by odpukać w niemalowane drewno lub splunąć za siebie, gdy czarny kot przebiegnie jej drogę.

 • Tomasz Kot: Bałem się, że zemdleję

  Tomasz Kot zrezygnował ze wszystkich innych zajęć, żeby zagrać w filmie "Bogowie", który opowiada o profesorze Zbigniewie Relidze. Dzięki temu aktor miał dużo czasu na to, by starannie przygotować się do roli.

 • Kot jako Węgier zakochany w Polce

  Nominowany do "Telekamer Tele Tygodnia 2008" Tomasz Kot (znany m.in. z "Testosteronu" i "Niani") w najnowszym filmie duetu Konecki - Saramonowicz "Lejdis" gra... Węgra.

 • Tomasz Kot jako Zbigniew Religa

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Bogowie", opowiadającego o Zbigniewie Relidze, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Autorem obrazu jest Łukasz Palkowski ("Rezerwat"), a w postać głównego bohatera wciela się Tomasz Kot.

 • Tomasz Kot: To, co najważniejsze

  Tomasz Kot urodził się w Legnicy. Marzył o karierze malarza artysty, przez rok uczył się w seminarium duchownym. Aktorstwem zainteresował się w liceum i chociaż maturę zdał za drugiem podejściem, bez(...) siła - Kot wspominał w rozmowie z INTERIA.PL moment, kiedy postanowił, że będzie aktorem. - Jakimś cudem poszedłem i zapytałem, czy mogę być na próbach, bo chciałbym zobaczyć, jak się teatr robi...

 • Tomasz Kot prawnikiem

  Tomasz Kot po raz kolejny zagra w filmie Andrzeja Saramonowicza. Aktor pojawi się jako prawnik w najnowszym obrazie twórcy "Testosteronu", zatytułowanym "Jak się pozbyć cellulitu?".

 • Magdalena Popławska z "Cybulskim"

  Magdalena Popławska, odtwórczyni głównej roli w filmie "Prosta historia o miłości", została laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Faworytem publiczności okazał się Jakub Gierszał ("Sala samobójców").

 • Jak pies z kotem

  "Weterynarze" to nowa propozycja telewizji Polsat skierowana do widzów w każdym wieku. W głównych rolach zobaczymy między innymi Magdalenę Wójcik i Pawła Deląga.

 • Tomasz Kot zagrał prawnika

  ..."Skazany na bluesa", "Niania" "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak jak myślisz kotku" - role w tych tytułach przyniosły Tomkowi Kotowi uznanie i wielką popularność. Jednak dopiero adwokat Maciej Zgirski w "Jak się pozbyć cellulitu" to postać, z powodu której kobiety tracą głowę.

Zdjęcia na temat: magdalena kot
Dyskusje na temat: magdalena kot