• Informacje na temat:

  magdalena kumorek z mężem

Artykuły na temat: magdalena kumorek z mężem
 • Magdalena Kumorek wydała płytę

  Magdalena Kumorek, znana z serialu "Przepis na życie", wydała album pt. "Śmiercie". Inspiracją do stworzenia krążka była poezja Bolesława Leśmiana oraz muzyka ludowa. Jak przyznaje artystka, początkowo nie miała w planach wydania płyty.

 • Wróci do byłego męża?!

  Wygląda na to, że zaskakujący finał rodzinnego pikniku to początek nowego rozdziału w życiu Anki (Magdalena Kumorek) i Andrzeja (Piotr Adamczyk). Po powrocie do domu właścicielka Przepisu nie będzie mogła przestać myśleć o pocałunku z byłym mężem. Nieco zdezorientowana zaistniałą sytuacją pokłóci się z Jerzym (Borys Szyc). Drobne nieporozumienie przerodzi się w lawinę wzajemnych oskarżeń. Na...

 • Czy miłość wygra?

  Coraz bliżej nowej serii "Przepisu na życie". Wreszcie się dowiemy, co dalej z Anką (Magdalena Kumorek) i Jerzym (Borys Szyc), który w ostatnim odcinku poprzedniej odsłony serialu miał groźnie wyglądający wypadek.

 • Nową rolą podbije serca widzów?

  Magdalena Kumorek zachwyciła widzów jako recepcjonistka Paula w "Hotelu 52". Teraz w "Przepisie na życie" gra Ankę, kobietę, której jednego dnia życie wywróciło się do góry nogami.

 • Jak skończy się "Przepis na życie"?

  Czy grana przez Magdalenę Kumorek kulinarna bogini o imieniu Anka dokona w finale właściwego wyboru?

 • Szyc i Adamczyk w serialu!

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie" , w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie" .

 • Borys Szyc zagra w serialu!

  Borys Szyc wiosną pojawi się w serialu TVN "Przepis na życie", gdzie zagra obok Mai Ostaszewskiej i debiutującej w głównej roli Magdaleny Kumorek.

 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.

 • Filip Bobek - Zawód: amant

  Aktor wcielił się teraz w serialu "Hotel 52" w przystojnego lekarza, Huberta Dębskiego, syna profesora (Jan Frycz), który wpadnie w oko pięknej recepcjonistce (Magdalena Kumorek). Paula przyjdzie z mężem na konsultacje i pozna przystojniaka. Od razu zaiskrzy! Już w obecności męża wywiąże się między nimi flirt. Na widok młodego Dębskiego Pauli rozgrzeje się serce, spyta: - Od dziecka chciał pan...

 • Filip Bobek w "Hotelu 52"

  Paula (Magdalena Kumorek) jedzie z mężem na konsultacje z profesorem Dębskim (Jan Frycz). Ten próbuje ustalić przyczyny nieskuteczności dotychczasowego leczenia Filipa. "Proszę państwa, przeanalizowałem całą dokumentację choroby. Przebieg wydaje się typowy dla centralnego wypadnięcia dysku. Czy zauważył pan jakieś różnice między stanem przed i po operacji?" - powie lekarz, po czym wzywa na pomoc...

Dyskusje na temat: magdalena kumorek z mężem
 • Re: Hotel 52

  A Bobek w tym serialu nie grał lekarza u którego była Magdalena Stużyńska - pokojówka z mężem Nie Magdalena Stużyńska, a Magdalena Kumorek - to po pierwsze. Po drugie - rzeczywiście grał Huberta Dębskiego lekarza, Tomasz, którego teraz będzie grał Filip Bobek jest bratem bliźniakiem Huberta i zostanie nowym konsjerżem w hotelu.