• Informacje na temat:

  magdalena lamparska

Artykuły na temat: magdalena lamparska
 • Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  ..."To nie są łatwe sceny" - Małgorzata Lamparska opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN" o wyzwaniu, jakim była realizacja erotycznych ujęć w filmie "365 dni".

 • Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.

 • "365 dni": Magdalena Lamparska zagra w drugiej części filmu?

  Przy okazji premiery filmu "365 dni" Blanka Lipińska zapowiedziała prace nad drugą częścią filmu. Kto znajdzie się w jego obsadzie? "Na pewno zobaczycie mnie" - zdradza Magdalena Lamparska ("W rytmie serca", "39 i pół tygodnia", "Hotel 52"), która wciela się w przyjaciółkę głównej bohaterki.

 • Magdalena Lamparska: Pytacie, skąd w moim życiu pojawiło się Los Angeles?

  Lamparska często bywa w Los Angeles, nie tylko w celach zawodowych. Aktorka posiada tam rodzinę - w Mieście Aniołów mieszka jej mama i siostra z rodziną. Mimo że w młodości aktorka Hollywood miała dosłownie pod ręką, zdecydowała się wrócić do Polski i tu rozpocząć swoją karierę. Hollywoodzkich drzwi jednak za sobą nie zamyka. "Pytacie skąd w moim życiu pojawiło się Los Angeles? Moja...

 • Magdalena Lamparska: Zagrałam w filmie "365 dni", bo lubię eksperymentować

  ...- Im postać bardziej odmienna ode mnie, tym ciekawiej się nad nią pracuje - twierdzi Magdalena Lamparska. Dlatego stopniowo odchodzi od ról miłej dziewczyny z sąsiedztwa. W ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej "365 dni" poznamy bardziej drapieżną twarz aktorki.

 • Magdalena Lamparska żoną gangstera

  W czarnej komedii "Bez paniki, z odrobiną histerii" Magdalena Lamparska zagrała m.in. obok Stephena Baldwina i Tomasza Karolaka. Telewizyjna premiera filmu Tomasza Szafrańskiego odbędzie się w najbliższą niedzielę w HBO.

 • Magdalena Lamparska: Rozumiem tę dziewczynę

  Kiedyś recepcjonistka Marta w "Hotelu 52" oraz temperamentna Ula w "To nie koniec świata!". Teraz Magdalena Lamparska jako tytułowa niania w nowym serialu Polsatu rusza na podbój stolicy i poszukiwanie miłości. Aktorka rozwija również swoją karierę za oceanem. Niedawno wystąpiła u boku Jessiki Chastain w filmie "Azyl".

 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Tym zdjęciem Magdalena Lamparska wywołała niemałe poruszenie w sieci! Aktorka postanowiła odnieść się do wielu komentarzy dotyczących jej podobieństwa do innej polskiej aktorki i opublikowała ciekawe zestawienie dwóch fotografii.

 • ​Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie! Kim jest jej mąż?

  Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wzięli ślub! Para zorganizowała tę wyjątkową uroczystość w Watykanie, a pojawili się na niej tylko najbliżsi. Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z ceremonii.

 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Twierdzi, że nauczyła się od nich spontaniczności i dawania sobie czasu na wszystko. Uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.

Zdjęcia na temat: magdalena lamparska
Wideo na temat: magdalena lamparska
 • Magdalena Lamparska w "Dzień Dobry TVN"

  Magdalena Lamparska wyjechała do USA i zagrała tam w dwóch filmach. Jak to się stało i kogo poznała w Los Angeles, aktorka opowie w programie "Dzień Dobry TVN" - emisja w sobotę, 13 lutego, oczywiście w TVN.

 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Aktorka uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.

 • Magdalena Lamparska: Kino było dla mnie łaskawe

  Zdaniem Magdaleny Lamparskiej młodym absolwentom trudno jest dziś znaleźć pracę w zawodzie. Ona sama uważa się za szczęściarę, zadebiutowała bowiem jeszcze w czasie studiów.

Dyskusje na temat: magdalena lamparska