• Informacje na temat:

  magdalena lamparska w ciąży

Artykuły na temat: magdalena lamparska w ciąży
 • Magdalena Lamparska jest w ciąży?

  Magdalena Lamparska (29 l.) od przeszło roku jest w szczęśliwym związku. Jak czytamy w jednej z gazet, ona i ukochany spodziewają się dziecka!

 • Magdalena Lamparska pokazała się w stroju kąpielowym po ciąży! Wow!

  Magdalena Lamparska (30 l.) urodziła w 2017 roku swoje pierwsze dziecko i wycofała się z show-biznesu. Ostatnio jednak pokazała się pierwszy raz w kostiumie kąpielowym od czasu porodu i fanki oszalały na punkcie jej figury.

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska planuje cichy ślub

  Magdalena Lamparska, którą wiosną tego roku oglądaliśmy jako Danę Mazurek w serialu "Niania w wielkim mieście", niedawno została mamą, a teraz - jak poinformował jeden z tygodników - planuje cichy ślub z ojcem swego małego synka.

 • Bobek na salonach

  Na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do drugiego sezonu polsatowskiego "Hotelu 52" pojawił się rzadko bywający na salonach Filip Bobek. Równie gorące emocje budziła Magdalena Lamparska.

 • Karolak ma nową dziewczynę?

  .... Jeśli to prawda, nie mamy dla niej dobrych wieści. Magazyn "Imperium TV" dowiedział się, że Tomasz ma już nową dziewczynę. Jest nią aktorka z serial u "39 i pół", 21-letnia Magdalena Lamparska(...)W lutym pisaliśmy, że Tomasz Karolak odzyskał zaufanie Magdy Boczarskiej (31 l.), swojej wieloletniej dziewczyny, która rzuciła go, gdy okazało się, że w ciąży z aktorem jest...

 • ​"Klan": Agnieszka Kaczorowska jest już mamą. Ma córkę!

  ...swą żonę, nazwał ją bohaterką i wyznał, że bardzo ją kocha. Narodzin córki od razu pogratulowały świeżo upieczonym rodzicom ich znajome gwiazdy, a wśród nich Magdalena Lamparska, czyli Dana Mazurek(...) relacjonowała w mediach społecznościowych przebieg ciąży i przygotowania do swego pierwszego porodu, nie zawiodła fanów oczekujących na radosne wieści...  W niedzielę zaprosiła do szpitala znaną fotografkę...

 • Już dziś nowa seria!

  ...alkoholizmem. Życie osobiste Marty (Magdalena Lamparska) będzie pełne miłosnych zawirowań związanych z Kubą (Paweł Tomaszewski). Tradycyjnie w "Hotelu 52" zameldują się goście. Ich historie, pełne(...) do hotelu wraz z żoną, Weroniką (Lena Frankiewicz) - znajomą Iwony (Magdalena Cielecka). Weronika jest w ostatnim miesiącu ciąży. Następnego dnia mają umówiony poród przez cesarskie cięcie w prywatnej...

 • Anna Karczmarczyk: Będzie o niej głośno

  Obdarzona jest nie tylko słowiańską urodą, ale też ogromnym talentem. Wzrusza nas jako Ola Pietrzak w "Na dobre i na złe". Teraz będzie rozśmieszać w "To nie koniec świata!".