• Informacje na temat:

  magdalena lamparska zdjęcia

Artykuły na temat: magdalena lamparska zdjęcia
 • Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.

 • Magdalena Lamparska żoną gangstera

  W czarnej komedii "Bez paniki, z odrobiną histerii" Magdalena Lamparska zagrała m.in. obok Stephena Baldwina i Tomasza Karolaka. Telewizyjna premiera filmu Tomasza Szafrańskiego odbędzie się w najbliższą niedzielę w HBO.

 • Magdalena Lamparska: Rozumiem tę dziewczynę

  Kiedyś recepcjonistka Marta w "Hotelu 52" oraz temperamentna Ula w "To nie koniec świata!". Teraz Magdalena Lamparska jako tytułowa niania w nowym serialu Polsatu rusza na podbój stolicy i poszukiwanie miłości. Aktorka rozwija również swoją karierę za oceanem. Niedawno wystąpiła u boku Jessiki Chastain w filmie "Azyl".

 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Tym zdjęciem Magdalena Lamparska wywołała niemałe poruszenie w sieci! Aktorka postanowiła odnieść się do wielu komentarzy dotyczących jej podobieństwa do innej polskiej aktorki i opublikowała ciekawe zestawienie dwóch fotografii.

 • ​Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie! Kim jest jej mąż?

  Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wzięli ślub! Para zorganizowała tę wyjątkową uroczystość w Watykanie, a pojawili się na niej tylko najbliżsi. Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z ceremonii.

 • Magdalena Lamparska: Ciągle się rozbieram

  Magdalena Lamparska zagra u boku hollywoodzkiej gwiazdy Jessiki Chastain w filmie "The Zookeeper's Wife". Aktorka zakończyła już zdjęcia do obrazu z innym zagranicznym aktorem - Stephenem Baldwinem.

 • Magdalena Lamparska stara się być optymistką

  Znana z "To nie koniec świata!" aktorka chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Dzięki temu Magdalena Lamparska zrozumiała, co jest w życiu najważniejsze.

 • Lamparska w rosyjskim filmie

  Magdalena Lamparska, znana m.in. z serialu "39 i pół", rozpoczęła aktorską karierę w Rosji. Zagrała jedną z głównych ról w filmie kinowym Walerija Pendrakowskiego "Tylko nie teraz". W jego obsadzie jest też m.in. Daniel Olbrychski.

 • Lamparska i Dereszowska w komedii "Porady na zdrady"

  Ruszyły zdjęcia do komedii "Porady na zdrady" - nowego obrazu Ryszarda Zatorskiego, twórcy hitów: "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" oraz "Dzień dobry, kocham cię!", które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów.

 • Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  ...„W sierpniu mieliśmy być wszyscy we Włoszech, ale już wiemy, że tak się nie stanie” - zdradziła Magdalena Lamparska w rozmowie z Anną Marią Sieklucką. Aktorki wspominały też pracę na planie „365 dni”, od której zaczęła się ich przyjaźń.

Zdjęcia na temat: magdalena lamparska zdjęcia
Dyskusje na temat: magdalena lamparska zdjęcia