• Informacje na temat:

  magdalena piosenkarka jestem

Artykuły na temat: magdalena piosenkarka jestem
 • Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) w szpitalu. Fani zaniepokojeni stanem piosenkarki

  Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi opublikowała zdjęcie ze szpitala. Wokalistka na Instagramie zapowiedziała, że ze względu na jej stan zdrowia weekendowe koncerty prawdopodobnie zostaną odwołane.

 • Magdalena Narożna pokazała zdjęcie bez makijażu. "Też tak macie?"

  Znana z zespołu Piękni i Młodzi, wokalistka Magdalena Narożna, opublikowała zdjęcie, na którym nie ma makijażu. Fani są zachwyceni.

 • Magdalena Tul: "Czuję żal do siebie"

  Magdalena Tul komentuje katastrofalne ostatnie miejsce piosenki "Jestem" w Eurowizyjnym półfinale. "To nie był stres, tylko błąd techniczny" - przekonuje piosenkarka.

 • Alek Woźniak w "The Voice of Poland". Kim jest jego mama Magdalena Woźniak?

  ...18-letni Alek Woźniak pochodzi z Warszawy i oprócz śpiewania lubi też gotować i jeździć na desce. Podczas występu w "The Voice of Poland" wykonał piosenkę Pawła Domagały "Jestem tego wart". Posłuchaj utworu "Jestem tego wart" w serwisie Teksciory.pl! Początek jego występu nie wskazywał, że uczestnik przejdzie do kolejnego etapu. Grzegorz Hyży zarzucał mu szczękościsk, swoje uwagi...

 • Magdalena Tul pracuje nad nową płytą

  Magdalena Tul, wokalistka znana m.in. z programu "Jaka to melodia", Eurowizji i występu w "The Voice of Poland", pracuje nad nowym materiałem.

 • Magdalena Kumorek wydała płytę

  Magdalena Kumorek, znana z serialu "Przepis na życie", wydała album pt. "Śmiercie". Inspiracją do stworzenia krążka była poezja Bolesława Leśmiana oraz muzyka ludowa. Jak przyznaje artystka, początkowo nie miała w planach wydania płyty.

 • Magdalena Różczka Gwiazdą Dobroczynności

  Podczas V Balu Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności" uhonorowano znane osoby angażujące się w pomoc innym. Trzeci rok z rzędu wśród nagrodzonych znalazła się Magdalena Różczka. Uroczystość odbyła się w warszawskim Hotelu Victoria.

 • Magdalena Mielcarz: Polskie chrzciny

  Los jednak chciał tak, by Magdalena Mielcarz (35 l.) swoją miłość znalazła za oceanem. Od sześciu lat jest szczęśliwą żoną amerykańskiego prawnika i biznesmena Adriana Ashkenazy'ego. Pani Magdalena(...) i piosenkarka. Jednak na razie cały swój czas i siły będzie poświęcać rodzinie. Niedawno piękna Polka już po raz drugi została mamą. W klinice w Los Angeles przyszła na świat zdrowa, śliczna dziewczynka...

 • Magdalena Cielecka: Jestem zadowolona z tego, co robię

  Magdalena Cielecka należy do najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Ma 28 lat i jest znana jest z tego, że role dobiera bardzo uważnie. Po pięciu latach w zawodzie osiągnęła pozycję, o której inne aktorki mogą tylko marzyć.

 • Justyna Steczkowska o wypędzaniu demonów (nowa płyta "Maria Magdalena. All Is One")

  Tuż przed premierą nowego albumu "Maria Magdalena. All Is One" studio "Dzień dobry TVN" odwiedziła Justyna Steczkowska.

Zdjęcia na temat: magdalena piosenkarka jestem