• Informacje na temat:

  magdalena popławska usta usta

Artykuły na temat: magdalena popławska usta usta
 • "Usta Usta": Serial TVN wraca z nowymi odcinkami!

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojtka Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • "Usta Usta": Mniej widzów

  Drugi sezon serialu "Usta Usta" zgromadził przed telewizorami mniejszą widownię niż pierwsza seria. Będzie jednak trzecia część produkcji, którą widzowie zobaczą na antenie TVN wiosną 2011 roku.

 • ​"Usta usta": Mija 10 lat od premiery serialowej perełki

  Wśród wszystkich seriali, jakie od początku swego istnienia - a więc w ciągu ostatnich 24 lat - wyprodukowała i wyemitowała stacja TVN, "Usta usta", które swą premierę miały dokładnie dekadę temu(...), okupuje najwyższe miejsca. Wielu telewidzów twierdzi wręcz, że "Usta usta" to jeden z niewielu powodów TVN-u do prawdziwej dumy...

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

 • Magdalena Popławska pokazała biust! Jest na co popatrzeć!

  Magdalena Popławska (38 l.) w swojej karierze aktorki już udowodniła, że nie straszne jej odważne, rozbierane sceny. Tym razem gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej, do której odsłoniła trochę więcej ciała.

 • "Usta Usta": Finał serialu

  We wtorek, 3 maja, telewizja TVN zakończyła emisję ostatniego sezonu serialu "Usta Usta" . Finałowy odcinek obejrzało 2,488 mln widzów.

 • "O mnie się nie martw": Magdalena Popławska w roli szalonej wróżki

  Krzysiek (Paweł Domagała), chcąc radykalnie odmienić swoje życie, o pomoc we wskazaniu, co powinien zrobić, by odnieść sukces w miłości, zwróci się do... wróżki. W roli ekspertki od przepowiadania przyszłości zobaczymy Magdalenę Popławską znaną m.in. z seriali „Przepis na życie” i „Usta Usta”.

 • "Usta usta" najsłabsze w paśmie

  Serial stacji TVN - "Usta usta" przyciąga przed telewizory mniej widzów, niż nadawane w tym samym czasie propozycje konkurencyjnych TVP1, TVP2 i Polsatu.

 • "Usta Usta": Sensacja! Wraca kolejny serial TVN. W obsadzie Paweł Wilczak

  Tego w TVN jeszcze nigdy nie było! Stacja w jesiennej ramówce pokaże aż dwa wznowione seriale! Po "BrzdUli" przyszedł czas na przywrócenie kolejnego hitu. ​W tym roku minęło 10 lat od premiery serialu "Usta Usta", w którym jedną ze swych popisowych kreacji stworzył Paweł Wilczak. Aktora ostatnio bardzo rzadko mamy okazję oglądać na małym ekranie, ale wkrótce się to zmieni, bo gwiazdy hitowej...

 • Niezależna i seksowna

  W filmie "Doskonałe popołudnie" Magdalena Popławska zagrała dziewczynę, która oddała serce małemu wydawnictwu. Widzowie serialu "Usta Usta" kibicowali buntowi jej bohaterki, Agnieszki. Lubi grać takie niezależne kobiety.

Zdjęcia na temat: magdalena popławska usta usta
Dyskusje na temat: magdalena popławska usta usta