• Informacje na temat:

  magdalena prokopowicz dziecko

Artykuły na temat: magdalena prokopowicz dziecko
 • "Chemia": Film o chorobie

  Pojawiła się zapowiedź filmu "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W obrazie, który trafi do kin 2 października, główne role zagrali Agnieszka Żulewska i Tomasz Schuchardt.

 • "Chemia": Opowieść o utracie

  Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos - m.in. ci aktorzy są w obsadzie "Chemii", opowieści o miłości i walce z chorobą. Realizuje ją w Warszawie Bartosz Prokopowicz. Pomysłodawczynią filmu była żona reżysera, prezes Fundacji Rak'n'Roll Magda Prokopowicz.

 • "Chemia": Pierwszy zwiastun filmu na stronach "Variety"

  Na stronach branżowego magazynu "Variety" pojawił się pierwszy, anglojęzyczny zwiastun filmu "Chemia", który 3 lipca zostanie pokazany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach. Fabuła produkcji inspirowana jest życiem Magdaleny Prokopowicz, założycielki fundacji Rak'n'Roll.

 • "Chemia" daje nadzieję

  Film "Chemia", który wchodzi do kin 2 października, to nie tylko inspirowana życiem opowieść o wielkiej miłości, ale także szansa, żeby realnie pomóc. Oglądając produkcję Bartosza Prokopowicza w kinie, widz wspiera leczenie kobiet w ciąży chorych na raka.

 • O miłości silniejszej niż strach: Agnieszka Żulewska o filmie "Chemia"

  Rola Agnieszki Żulewskiej w filmie "Chemia" z pewnością zapisze się w pamięci widzów na długo. Aktorka ścięła włosy, schudła, a przede wszystkim tej roli oddała kawałek siebie. Scenariusz filmu napisało życie - "Chemia" opowiada historię Magdaleny Prokopowicz, założycielki Fundacji Rak’n’Roll.

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Nalazek pracujący z Januszem Kamiński dla Stevena Spielberga, Jeremi Prokopowicz, operator kamery Polańskiego czy Magdalena Górka, która robiła zdjęcia do "Jacka Stronga" Władysława Pasikowskiego (również...