• Informacje na temat:

  magdalena różczka dziecko

Artykuły na temat: magdalena różczka dziecko
 • ​Magdalena Różczka: Wyśniłam sobie ten film

  ...dla ciebie niezwykłym przeżyciem. Magdalena Różczka: - Doświadczam czegoś takiego pierwszy raz. Zawsze starałam się wybierać projekty, które szczerze polecałam widowni, ale "1800 gramów" to(...) (Aleksandra Popławska), która musi oddać swoje dziecko... - To jest niestety prawdziwa historia, jedna z "sytuacji bez wyjścia", o których opowiada nasz film. Ludzie często dziwią się, jak to możliwe...

 • Magdalena Różczka jako szalona pogodynka

  Magdalena Różczka ma ostatnio szczęście do ról dziennikarek. Najpierw wcieliła się w prezenterkę radiową w "Listach do M. 3", a w przyszłym roku zobaczymy ją jako ekstrawagancką pogodynkę w komedii romantycznej "Serce nie sługa".

 • Zapracowana Magdalena Różczka

  Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Magdalena Różczka kończy w piątek , 27 lipca, 34 lata. Ostatnio artystka nie narzeka na brak interesujących propozycji zawodowych. Obecnie pracuje na planach seriali "Czas honoru" oraz "Lekarze".

 • Magdalena Różczka: Wspiera adopcje w życiu i w filmie

  ...dziesięciu lat. Różczka zastanawiała się, co może zrobić z łóżeczkiem, z którego właśnie wyrosło jej dziecko. Od ludzi pracujących w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku dowiedziała się, że(...) trwałby tydzień - dla mnie każde dziecko jest warte tego, by o nim opowiedzieć. Ale wszystkie historie związane z dziećmi, które były w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku opowiadałam...

 • "1800 gramów": Magdalena Różczka i Piotr Głowacki na plakacie nowej produkcji TVN

  Magdalena Różczka i Piotr Głowacki zagrali główne role w nowej kinowej produkcji TVN "1800 gramów". Film trafi na ekrany kin 15 listopada.

 • Magdalena Różczka poprowadzi bal

  Magdalena Różczka znana jest ze swojej działalności charytatywnej. Aktorka współpracuje m.in. z Fundacją Spełnionych Marzeń, jest ambasadorką dobrej woli UNICEF-u oraz bierze udział w licznych kampaniach społecznych.

 • Magdalena Różczka Gwiazdą Dobroczynności

  Podczas V Balu Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności" uhonorowano znane osoby angażujące się w pomoc innym. Trzeci rok z rzędu wśród nagrodzonych znalazła się Magdalena Różczka. Uroczystość odbyła się w warszawskim Hotelu Victoria.

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Różczka wygra z konkurencją?

  Gwiazda serialu "Lekarze" słynie ze szlachetnego serca nie tylko na ekranie. Od wielu lat Magdalena Różczka niesie pomoc potrzebującym i zdobywa za to zasłużone pochwały.

 • Różczka: Mogłabym być chirurgiem

  ..."Alicja jest takim lekarzem, jakim ja chciałabym być, gdybym uprawiała ten zawód" - mówi Magdalena Różczka o bohaterce, którą gra w serialu "Lekarze".

Zdjęcia na temat: magdalena różczka dziecko
Wideo na temat: magdalena różczka dziecko
Dyskusje na temat: magdalena różczka dziecko
 • Re: "Czas honoru": Magdalena Różczka nie śpieszy się z powrotem do pracy...

  Nareszcie jakaś normalna aktorka, ktora potrafi wybrać co jest ważniejsze rodzina czy praca. Opowiadają jakie to są szczęśliwe po urodzeniu dziecka i już po miesiącu wracają do pracy a to niby ukochane dziecko zostaje z niania. Brawo Pani Magdo praca jest ważna ale bliskości i ciepła trzeba dać dziecku samemu a nie za pomocą nianiek babć i cioć. Gratuluje ze nie bierze Pani udziału w tym wyścigu