• Informacje na temat:

  magdalena różczka usta usta

Artykuły na temat: magdalena różczka usta usta
 • ​Powstaje kontynuacja serialu "Usta usta"

  ..."Usta usta" to serial, który był nadawany na antenie stacji TVN w latach 2010-2011. Doczekał się trzech sezonów, a teraz jego bohaterowie powrócą w kolejnym.

 • Magdalena Różczka świętuje

  Magdalena Różczka skończyła 27 lipca 33 lata. Młoda polska gwiazda bez problemu godzi bycie mamą, żoną i rozchwytywaną aktorką.

 • Zapracowana Magdalena Różczka

  Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Magdalena Różczka kończy w piątek , 27 lipca, 34 lata. Ostatnio artystka nie narzeka na brak interesujących propozycji zawodowych. Obecnie pracuje na planach seriali "Czas honoru" oraz "Lekarze".

 • Magdalena Różczka pomysłodawczynią serialu "Para nie do pary"

  ...- Od razu wiedziałam, że to jest to, czego mi było trzeba - tak o technologii 360 stopni mówi Magdalena Różczka, pomysłodawczyni serialu "Para nie do pary" zrealizowanego tym sposobem. U boku aktorki zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. Premiera - we wrześniu.

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • "Usta Usta": Finał serialu

  We wtorek, 3 maja, telewizja TVN zakończyła emisję ostatniego sezonu serialu "Usta Usta" . Finałowy odcinek obejrzało 2,488 mln widzów.

 • "Usta usta": Niewierna żona

  Ani chwili spokoju nie mają też inny bohaterowie. Zmarł właściciel mieszkania Adama (Paweł Wilczak) i Julii (Magdalena Różczka), zostawił po sobie spore długi, lokal będzie wystawiony na sprzedaż(...) bardziej matkuje Darkowi. Robi mu pranie, sprząta. Agnieszka (Magdalena Popławska) otwarcie to krytykuje. Chłopak tak bardzo przyzwyczaja się do tych wygód, że postanawia zadać Oksanie bardzo poważne...

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

 • "Usta usta" najsłabsze w paśmie

  Serial stacji TVN - "Usta usta" przyciąga przed telewizory mniej widzów, niż nadawane w tym samym czasie propozycje konkurencyjnych TVP1, TVP2 i Polsatu.

 • "Usta, usta" z Anną Muchą

  W jesiennej ramówce stacji TVN pojawi się drugi sezon serial u "Usta, usta", który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. W nowych odcinkach zagra Anna Mucha.

Zdjęcia na temat: magdalena różczka usta usta
Wideo na temat: magdalena różczka usta usta
Dyskusje na temat: magdalena różczka usta usta
 • Re: Magdalena Różczka (Wanda Ryszkowska...

  Kiedy oglądałam Maję Ostaszewską czułam klimat tamtych czasów - elegancka, dumna, delikatna a zarazem silna kobieta, no i piekna... Jakby powiedział mój ojciec "taka rasowa babka z klasą i charakterem". Różczka tak nieco słabo wypadła - niestety, uroda nie ta i jak się na nia patrzy, to zaraz przed oczyma Julka z Usta Usta co to sobie skrobankę zrobiła bo nie wiedziała z kim zaszła w ciążę