• Informacje na temat:

  magdalena schejbal dom

Artykuły na temat: magdalena schejbal dom
 • Schejbal: Jestem leniuchem

  Magdalena Schejbal - gwiazda "Szpilek na Giewoncie" - zdradza sekrety swojej urody oraz wyznaje, jak spędza czas między zdjęciami do serialu.

 • "Szpilki" już bez Schejbal

  Po miesiącach spekulacji już wszystko wiadomo. Magdalena Schejbal nie wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie". Teraz cały swój czas może poświęcić wychowywaniu dwójki dzieci.

 • Schejbal zesłana w góry

  ...zakopiańskie biuro reklamy dziennika "Tu i teraz". W wyniku intrygi szefa wydawnictwa (Tomasz Schimscheiner), trafia tu Ewa Drawska (Magdalena Schejbal). 29-letnia warszawianka, wielbicielka zakupów, kawy(...) Magdalena Schejbal. - Zakopane zmieni ją jednak. Pod wpływem gór i górali zrozumie, co jest w życiu ważne. Odkryje, że świat, który znała dotychczas, był pozbawiony głębszych wartości. Uwierzy też...

 • Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Najpierw chciała zostać dziennikarką, potem... korespondentem wojennym, w końcu poszła w ślady rodziców - aktorów. - Chciałabym zagrać superbohaterkę - mówi Magdalena Schejbal. - Moje dzieci mogą być nawet spawaczami - byleby były szczęśliwe - dodaje.

 • Schejbal: Lubię święta

  ...- Jestem już matką weteranką - śmieje się Magdalena Schejbal, która niedawno urodziła drugie dziecko. Choć macierzyństwo jej służy, niebawem wraca do pracy.

 • Zmienia się w... gaździnę

  W Zakopanem znalazła swój nowy dom i tutaj urodziła córkę. Bardzo angażuje się teraz także w poznawanie oraz zachowanie pięknych podhalańskich tradycji. Czy jej córeczka będzie już prawdziwą góralką?

 • To może być serialowy przebój wiosny!

  Piękna dziewczyna porzuca Warszawę, żeby leczyć zwierzęta w małej, zagubionej w lasach miejscowości koło wschodniej granicy. Gwiazdorskie kreacje oraz scenariusz twórcy takich przebojów, jak "Sami swoi" i "Dom" w nowym serialu "Blondynka" .

 • Upadła gwiazda estrady

  ..., Krzysztof Kiersznowski, Andrzej Grabowski, Tomasz Lulek, Michał Lesień, Magdalena Schejbal, Hanna Śleszyńska, Marian Dziędziel i Olaf Lubaszenko. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana(...). Aktorka z wielką przyjemnością przyjęła propozycję zagrania w serialu, do którego scenariusz napisał sam Andrzej Mularczyk ("Sami swoi", "Nie ma mocnych", "Kochaj albo rzuć", serial "Dom"). - Po...

 • "Blondynka": Moro zastąpi PIetruchę?

  ...również: Andrzej Grabowski, Magdalena Schejbal, Izabela Dąbrowska, Krzysztof Gosztyła, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Borkowski, Liliana Głąbczyńska-Komorowska, Marian Dziędziel(...) Mularczyka ("Sami swoi", "Nie ma mocnych", "Kochaj albo rzuć", serial "Dom" i "Droga", ostatnio "Katyń"), przenikliwego i dowcipnego obserwatora rzeczywistości. Nie przegap swoich ulubionych filmów...

 • Trzebiatowska "Blondynką"?

  ...świecie i odnaleźć się w towarzystwie nowych sąsiadów. O planach realizacji "Blondynki" mówiło się już przed rokiem. Wtedy jednak w głównych rolach wystąpić miały: Anna Guzik i Magdalena Schejbal. Prace nad(...) Trzebiatowska - informuje Plejada.pl. Aktorka nie potwierdza informacji na temat jej zaangażowania do serialu. Na razie nie chce się wypowiadać na ten temat. W "Blondynce" wystąpić mają również: Magdalena...

Zdjęcia na temat: magdalena schejbal dom