• Informacje na temat:

  magdalena schejbal usta

Artykuły na temat: magdalena schejbal usta
 • "Mąż czy nie mąż": Czy warto dawać drugą szansę?

  Czy raz nadszarpnięte zaufanie da się odbudować? Czy da się skleić coś, co już raz znalazło się w rozsypce? Na te pytanie będziemy mogli sobie odpowiedzieć w niedzielne wieczory. 1 marca na antenę trafia serial "Mąż czy nie mąż", a wraz z nim dawno niewidziana Magdalena Schejbal!

 • Perchuć i Schejbal: Prawie jak małżeństwo

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN-u. Jedną z nowości z będzie serial komediowy z Magdaleną Schjbal i Marcinem Perchuciem w rolach głównych.

 • "Na dobre i na złe": Operacja w łonie matki

  Doktor Sara Mandel (Magdalena Schejbal), która przyleci z Bostonu, by pomóc nienarodzonym dziecku Oli (Anna Karczmarczyk), stwierdzi po zbadaniu ciężarnej lekarki, że czeka ją trudne zadanie(...). - Co ty pleciesz? On cię kochał - powie jej Zapała. - Chciał, żebyś była szczęśliwa - doda. Doktor Pietrzak spojrzy mu prosto w oczy i delikatnie pocałuje w usta. - Przemek, czemu nam nie...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • "Mąż czy nie mąż": Nie taki zły gość

  ...podwójną - męża i nie męża, w dodatku wiarołomnego. Mąż - nie mąż dlatego, że Michał z Martą (Magdalena Schejbal) nigdy nie sformalizowali związku, choć stanowią parę od lat, doczekali się wspólnej córki, 14-letniej Zuzi (Magdalena Żak). A wiarołomny, bo w pewnej chwili zostawił je obie i odszedł do innej. Serial zaczyna się w momencie, kiedy wraca i robi wszystko, co może, żeby obie, najbliższe mu...

 • 2010: Serialowy rok kobiet!

  Miłość i namiętność, ból i rozczarowania, codzienne problemy, duże i małe radości oraz poszukiwanie swojego miejsca w życiu. W tym sezonie twórcy seriali stawiają na kobiety i ich świat.

 • To ona lśni najjaśniej!

  Sonia Bohosiewicz, czyli Iza Nowak z "Usta Usta", zdobyła w środę nagrodę Aktorka Roku Glamour.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

 • "Na dobre i na złe" świętuje swoje 17. urodziny

  ...wiadomo, czy bohaterka grana przez Magdalenę Schejbal na dłużej zagości w szpitalu. Ale jest ginekologiem, a specjalistów nigdy dosyć.

 • Telekamery 2011: Poznajmy nominowanych!

  Piotr Adamczyk czy Tomasz Ciachorowski? Małgorzata Braunek czy Katarzyna Zielińska? Andrzej Turski czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2011 poznamy 7 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali. Tymczasem sprawdźmy, kto w tym roku znalazł się na liście nominowanych.

Zdjęcia na temat: magdalena schejbal usta
Dyskusje na temat: magdalena schejbal usta