• Informacje na temat:

  magdalena schejbal w szpilkach

Artykuły na temat: magdalena schejbal w szpilkach
 • "Szpilki" już bez Schejbal

  Po miesiącach spekulacji już wszystko wiadomo. Magdalena Schejbal nie wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie". Teraz cały swój czas może poświęcić wychowywaniu dwójki dzieci.

 • Magdalena Schejbal: Ugody nie będzie!

  Magdalena Schejbal jest już po pierwszej rozprawie z powództwa producenta serialu "Szpilki na Giewoncie", który domaga się od aktorki odszkodowania i przeprosin za zniesławienie!

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • Schejbal: Jestem leniuchem

  Magdalena Schejbal - gwiazda "Szpilek na Giewoncie" - zdradza sekrety swojej urody oraz wyznaje, jak spędza czas między zdjęciami do serialu.

 • W szpilkach na... Giewont?

  ...trzeba zobaczyć. W "Szpilkach na Giewoncie" intryga goni intrygę, wrogość przeradza się w miłość, miłość w nienawiść, a niesnaski dają zaczyn przyjaźni. A to wszystko w świetnej obsadzie: Magdalena Schejbal (Ewa), Krzysztof Wieszczek (Bartek), Marcin Rogacewicz (Grzegorz), Iza Kuna (Eliza), Małgorzata Pieczyńska (Aniela), Katarzyna Gniewkowska (Barbara), Maciej Kozłowski (Jędrek), Bartłomiej Topa...

 • Szpilki to jej znak firmowy

  Ewa Drawska jest bohaterką romantyczną, w której historię wpisane jest ciągłe dążenie do celu, poszukiwanie idealnej miłości, przepisu, jak mądrze żyć w zgodzie ze sobą i otaczającymi ją ludźmi - mówi Magdalena Schejbal.

 • Koniec kary Schejbal?

  Magda Schejbal dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali - "Przepisu na życie". Jako wpływowa bizneswoman napsuje Ance krwi!

 • Schejbal czy Samojłowicz?

  Wszyscy dobrze pamiętamy Magdalenę Schejbal jako podkomisarz Basię z serialu "Kryminalni". Uwaga, w nowym serialu "Szpilki na Giewoncie" aktorka nas zaszokuje! Zamieni mundur policyjny na mini i szpileczki, a kaburę z bronią - na elegancką torebkę. Zagra szefową działu reklam stołecznego dziennika, która trafia do oddziału firmy w Zakopanem. Jak przyzwyczajona do luksusu warszawianka odnajdzie...

 • Magda Schejbal w sądzie?

  Magdalena Schejbal oskarża producenta serialu "Szpilki na Giewoncie" o mobbing. Ten z kolei twierdzi, że aktorka kłamie i zapowiada skierowanie sprawy do sądu.

 • Udany powrót Magdy Schejbal

  Magdalena Schejbal, znana z serialu "Kryminalni", wróciła na ekrany telewizorów. To bardzo udany powrót, bo premierowy odcinek "Szpilek na Giewoncie", który telewizja Polsat wyemitowała 2 września, przyciągnął przed ekrany blisko 2,8 mln widzów.

Zdjęcia na temat: magdalena schejbal w szpilkach
Wideo na temat: magdalena schejbal w szpilkach
 • Czyje szpilki pojawią się na Giewoncie?

  Magdalena Schejbal nie pojawi się w nowej serii "Szpilek na Giewoncie". Ale, jak zapewnia Nina Terentiew, szpilek w górach nie zabraknie.... Oto serialowe sekrety z pierwszej ręki.

Dyskusje na temat: magdalena schejbal w szpilkach
 • Re: "Blondynka": Magdalena Schejbal odchodzi z serialu

  Ściema. Po prostu po jej popisach w "Szpilkach", gdzie zaczęła stroić z siebie nie wiadomo jaką gwiazdę, kręcić noskiem, humorzyć i robić różne popisy, bo jej sodowa woda w czaszce się zagotowała, producenci i reżyserowie po prostu nie chcą jej nigdzie angażować, bo wiedzą, że wcześniej czy później będzie z tego tylko kłopot i ambaras. Już raz dała popis i spaliła własną osobę. To samo ta

 • Re: Serialowe Telekamery 2011: Kto zwycięży?

  Aktorka: Magdalena Schejbal (jest genialną aktorką, pokazała to szczególnie w Szpilkach na Giewoncie. Aktor: Andrzej Młynarczyk (to sympatyczny człowiek, któremu ta telekamera się poprostu należy!)