• Informacje na temat:

  magdalena schejbal z córką

Artykuły na temat: magdalena schejbal z córką
 • Udany powrót Magdy Schejbal

  Magdalena Schejbal, znana z serialu "Kryminalni", wróciła na ekrany telewizorów. To bardzo udany powrót, bo premierowy odcinek "Szpilek na Giewoncie", który telewizja Polsat wyemitowała 2 września, przyciągnął przed ekrany blisko 2,8 mln widzów.

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • Schejbal: Lubię święta

  ...- Jestem już matką weteranką - śmieje się Magdalena Schejbal, która niedawno urodziła drugie dziecko. Choć macierzyństwo jej służy, niebawem wraca do pracy.

 • Koniec kary Schejbal?

  Magda Schejbal dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali - "Przepisu na życie". Jako wpływowa bizneswoman napsuje Ance krwi!

 • Schejbal powraca na ekran

  ..."Przepis na życie" i "Blondynka" - to seriale, w których Magdalena Schejbal zagości na dłużej, a jej ekranowe wcielenia zdołają namieszać w życiu bohaterów. Jak zapewnia aktorka, wróciła do pracy z nową energią, która bardzo jej się przyda, bo nadchodzące miesiące będą pracowite.

 • Zakopała się... w Zakopanem

  Po tym, jak odmówiła grania w czwartym sezonie "Szpilek na Giewoncie", Magdalena Schejbal jakby zapadła się pod ziemię. Ci, którym na niej zależy, czują się mocno zaniepokojeni.

 • "Przepis na życie": Szczęśliwe zakończenie

  Co nas czeka w ostatnim odcinku "Przepisu na życie"? Anka i Jerzy wezmą ślub i uratują swój lokal "Przepis". Beatka wpadnie w ramiona Żabci, a Michał pojedna się z córką. Jednak aby do tego doszło, nie obędzie się bez sprytnej intrygi!

 • Zmienia się w... gaździnę

  Najwyraźniej wciąż znakomicie czuje się pod Giewontem. Magdalena Schejbal nie tylko, jak sama mówi, w Zakopanem znalazła swoje miejsce do życia, ale coraz częściej angażuje się także w społeczne i kulturalne wydarzenia w stolicy Tatr. Z okazji Bożego Narodzenia artystka nie tylko uświetniła, ale także, wraz ukochanym Sławomirem Ziębą-Drzymalskim, współorganizowała świąteczne spotkanie dla dzieci...

 • Spełnia życzenia

  ...w górach. Grająca w "Szpilkach na Giewoncie" Magdalena Schejbal jak osiadła w stolicy Tatr, tak nie może stamtąd wrócić. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu(...) Podhale. Przy okazji wypoczniemy i będziemy mogli spacerować z córeczką w pięknym górskim otoczeniu - cieszy się gwiazda. Aktorka stara się być jak najwięcej z córką. Tak, by maleństwo było samo z tatusiem...

 • "Na dobre i na złe" znów triumfuje

  Maciek (Adam Bobik) zrezygnował dla niej z powrotu do seminarium. Leśna Góra zyskała dwie nowe lekarki: Sarę Mandel (w tej roli Magdalena Schejbal) i Katarzynę Orłowską (Magdalena Czerwińska...

Zdjęcia na temat: magdalena schejbal z córką