• Informacje na temat:

  magdalena topa

Artykuły na temat: magdalena topa
 • Bartłomiej Topa: Nauczyciel w pułapce namiętności

  Dyrektor prestiżowego płockiego liceum, który zaczyna romans ze swoją uczennicą. Oto postać Bartka Gajewskiego, którego w serialu "Pod powierzchnią" gra Bartłomiej Topa.

 • Z kim przyjaźni się Bartłomiej Topa?

  W nowej komedii "Po prostu przyjaźń" Bartłomiej Topa gra dobrego druha bohaterki, w którą wciela się Magdalena Różczka. Odnosząc się do tematyki filmu, zapytaliśmy aktora, co sądzi o istocie przyjaźni.

 • Magdalena Stużyńska: Damsko-męskie nieporozumienia

  Szóstka przyjaciół, trzy pary. Pozornie przemyślane rozstanie jednej z nich staje się początkiem fali międzypłciowych nieporozumień. W "Ludziach inteligentnych - nowym spektaklu w reżyserii Olafa Lubaszenki - wystąpiła m.in. Magdalena Stużyńska.

 • Magdalena Boczarska: Polski widz jest gotowy na poważny serial

  Magdalena Boczarska jest zaskoczona żywiołowym odbiorem serialu "Pod powierzchnią". Jej zdaniem oznacza to, że polscy widzowie chcą oglądać ambitne seriale obyczajowe z dużym ładunkiem emocjonalnym. Nie ukrywa też, że pracując na planie tej produkcji, czuła, że nie może ona przejść niezauważona.

 • Magdalena Boczarska jako kobieta wychodząca z traumy

  W serialu "Pod powierzchnią", nowej produkcji TVN, Magdalena Boczarska mierzy się z rolą kobiety, która próbuje podnieść się po rodzinnej tragedii. "Ponieważ jestem świeżo upieczoną matką, to, co spotkało moją bohaterkę, o wiele dotkliwiej mnie poruszyło" - zwierza się aktorka.

 • Magdalena Boczarska: Nic nie dzieje się bez przyczyny

  ...– Mój zawodowy kalendarz jest wypełniony i bardzo się z tego cieszę – przyznaje Magdalena Boczarska. Aktorka, znaną z takich filmowych produkcji, jak "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Różyczka", gra jedną z głównych ról w nowym serialu TVN "Pod powierzchnią".

 • Magdalena Boczarska: Widz serialowy chce być traktowany odpowiednio

  ...zatytułowanej "Pod powierzchnią". Będzie to ośmioodcinkowy serial opowiadający historię czterech osób zmagających się z osobistymi problemami. Magdalena Boczarska wciela się w postać Marty(...) gwiazda. "Pod powierzchnią" to serial obyczajowy z mocno wyeksponowanym wątkiem kryminalnym i elementami wysokiej jakości kina psychologicznego. Magdalena Boczarska twierdzi, że dawno nie...

 • Magdalena Popławska o serialu "Wataha"

  ..."Wataha" to nowy serial produkcji HBO Polska, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach w środowisku pograniczników. W rolach głównych występują: Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena i Aleksandra Popławskie.

 • "Pod powierzchnią": Magdalena Boczarska zastąpi Alicję Bachledę-Curuś! Co się stało?

  W nowym serialu TVN "Pod powierzchnią" nie zagra jednak Alicja Bachleda-Curuś. Aktorkę zastąpi Magdalena Boczarska. Skąd ta zmiana?

 • "Król życia": Magdalena Popławska tańczy tango

  ...królem życia Edwarda wcielił się Robert Więckiewicz - to jego pierwsza tak pozytywna rola. W przekazywaniu widzom pozytywnej energii towarzyszą mu między innymi: Magdalena Popławska, Bartek Topa, Krzysztof(...)Teledysk do filmu "Król życia" powstał do muzyki znanego z programu "Mam talent!" akordeonisty, Marcina Wyrostka. Piosenka "Cinema tango", do której płomiennie zatańczyła Magdalena Popławska...

Zdjęcia na temat: magdalena topa
Wideo na temat: magdalena topa
 • "Pod powierzchnią": Bartłomiej Topa w nowym serialu TVN!

  „Pod powierzchnią” to opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością. Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Czy uda im się uratować swój związek

 • "Pod powierzchnią": Magdalena Boczarska o serialu

  Bartek (Bartłomiej Topa) to dyrektor płockiego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Strata dziecka powoduje, że para przeżywa poważny kryzys. Magdalena Boczarska opowiada o zaletach serialu oraz o tym, dlaczego seriale są już tak dobre jak filmy fabularne i dlaczego, w niektórych przypadkach, nawet je

 • W najbliższą niedzielę startuje nowy serial HBO „Wataha”

  12 października odbędzie się premiera nowej produkcji HBO „Wataha”. Serial opowiada o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska oraz Aleksandra Popławska.

Dyskusje na temat: magdalena topa