• Informacje na temat:

  magdalena tul występ na eurowizji

Artykuły na temat: magdalena tul występ na eurowizji
 • Porażka Polski na Eurowizji

  W Dusseldorfie zakończył się pierwszy półfinał tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji . Reprezentantka Polski, Magdalena Tul nie przeszła do finału, który odbędzie się w sobotę 14 maja.

 • Magdalena Tul: Ludzie dziękują mi za moje piosenki

  Wokalistka i autorka tekstów Magdalena Tul przyznaje, że to dzięki muzyce odważyła się w większym stopniu otworzyć na ludzi. Swoją muzyką stara się pomagać także innym.

 • Eurowizja 2011: Polska na ostatnim miejscu

  Reprezentująca Polskę na tegorocznej Eurowizji Magdalena Tul według oficjalnych wyników zajęła w pierwszym półfinale ostatnie, 19. miejsce.

 • Odważna Magdalena Tul (płyta "Brave")

  Już dziś do sklepów w całej Polsce trafia płyta Magdaleny Tul, znanej z występów w programach "Jaka to melodia?", "The Voice of Poland 2" i na Eurowizji 2011. Album o tytule "Brave" promuje funkowy singel "So Good".

 • Eurowizja 2011: Zwycięstwo Azerbejdżanu!

  W nocy z soboty na niedzielę (14/15 maja) w niemieckim Dusseldorfie zakończył się 56. Konkurs Piosenki Eurowizji 2011. Zwycięzcą po raz pierwszy w historii został Azerbejdżan.

 • Magdalena Tul: "Czuję żal do siebie"

  Magdalena Tul komentuje katastrofalne ostatnie miejsce piosenki "Jestem" w Eurowizyjnym półfinale. "To nie był stres, tylko błąd techniczny" - przekonuje piosenkarka.

 • Magda Tul do Donatana: "Trochę pokory!"

  Polskę na Eurowizji 2014 reprezentować będzie Donatan i Cleo z utworem "My Słowanie". Krakowski producent zasugerował, że poprzednie występy Polaków w tym konkursie były słabe, czym oburzył wokalistkę Magdę Tul, naszą ostatnią reprezentantkę.

 • Finał Eurowizji bez Polski!

  We wtorek (10 maja) poznaliśmy dziesiątkę finalistów Konkursu Piosenki Eurowizja 2011. Telewidzowie i jury zadecydowali, że reprezentująca Polskę Magdalena Tul z utworem "Jestem" nie wystąpi podczas wielkiego finału w sobotę (14 maja).

 • Pamiętacie ją? Kompromitacja na Eurowizji, a teraz...

  Jedną z uczestniczek drugiego odcinka telewizyjnego konkursu talentów "The Voice Of Poland" będzie Magdalena Tul.

 • Eurowizja: Będą emocje?

  Już bez polskiej reprezentantki Magdaleny Tul w sobotę (14 maja) w niemieckim Dusseldorfie odbędzie się finał 56. Konkursu Piosenki Eurowizji 2011. Na zwycięzcę bukmacherzy typują francuskiego tenora Amaury Vassiliego.

Wideo na temat: magdalena tul występ na eurowizji
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...