• Informacje na temat:

  magdalena wójcik - aktorka

Artykuły na temat: magdalena wójcik - aktorka
 • Magdalena Wójcik musi przytyć do 100 kilogramów

  W swoim nowym spektaklu Magdalena Wójcik będzie grała mamę Mikołaja Krawczyka, co jest zaskakujące, bo aktorów dzieli tylko 12 lat. Małego tego, czeka ją fizyczna transformacja, gdyż jej bohaterka jest osobą o pokaźnej tuszy.

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • Magdalena Wójcik w "Samym życiu"

  Piękną, tajemniczą i niezwykle uwodzicielską kobietę zagra Magdalena Wójcik. - Moja bohaterka Natalia to trochę taka femme fatale - mówi aktorka. - Jest to dawna miłość Kacpra. Natalia pojawia się w jego życiu ponownie i będzie miała duży wpływ na życie jego rodziny. Troszeczkę namiesza w serialu. Wójcik jest bardzo zadowolona z nowej roli. - To postać świetnie napisana, pokazuje złożoność...

 • "Klan": Wielki powrót, nowa aktorka

  Nieopisane szczęście w "Klanie" - zaginiona przed dwoma laty Beata zjawi się w domu! W roli córki Chojnickich Dorotę Naruszewicz zastąpi jednak Magdalena Wójcik.

 • Program, który pomaga w porządkach

  Częścią przygotowań do świąt są gorączkowe porządki. Dobrze wiedzieć, że jest taki program w telewizji, który może nam je ułatwić. Opowiada o nim aktorka Magdalena Wójcik.

 • Dla kobiet z charakterem

  ...6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

 • W serial u "M jak Miłość" pojawi się niebawem nowa atrakcyjna bohaterka, w którą wcieli się Magdalena Wójcik ( "Pieniądze to nie wszystko" ). Aktorka zagra Karolinę, szefową agencji nieruchomości, w której pracuje Kamil (Marcin Bosak). Chłopak, który po raz kolejny dostanie kosza od Magdy (Anna Mucha), postanowi uwieść nową szefową.

 • 14-letnia córka Roberta Leszczyńskiego na koncercie dla Fundacji im. Darii Trafankowskiej

  Rozmus, Małgorzata Socha, Alexandra Strunin, Olga Szomańska, Hanna Śleszyńska, Tomasz Torres, Magdalena Tul, Magdalena Wójcik, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak. W nagraniu(...) na Białorusi. Z kolei matką jest Alicja Borkowska , aktorka i wokalistka znana niegdyś z musicalu "Metro" . Wcześniej Alicja Borkowska była żoną Wiktora Kubiaka , producenta "Metra", a później...

 • Vesna Leszczyńska debiutuje. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej ma 14 lat

  Rogalska, Robert Rozmus, Małgorzata Socha, Alexandra Strunin, Olga Szomańska, Hanna Śleszyńska, Tomasz Torres, Magdalena Tul, Magdalena Wójcik, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak(...) Ukrainie i wolne wybory na Białorusi. Z kolei matką jest Alicja Borkowska , aktorka i wokalistka znana niegdyś z musicalu "Metro" . Wcześniej Alicja Borkowska była żoną Wiktora Kubiaka , producenta...

 • Eurowizja 2011: Znamy polskiego reprezentanta!

  Poznaliśmy zwycięzcę polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizja 2011! W Dusseldorfie nasz kraj reprezentować będzie Magdalena Tul z piosenkę "Jestem".

Dyskusje na temat: magdalena wójcik - aktorka