• Informacje na temat:

  magdalena wójcik w teatrze

Artykuły na temat: magdalena wójcik w teatrze
 • Magda Wójcik wciąż wierzy w szczęśliwą gwiazdę

  Lata płyną, a na jej twarzy wciąż widać ten sam młodzieńczy uśmiech. Aż trudno uwierzyć, że kilka dni temu Magdalena Wójcik dołączyła do zacnego grona 50-latek!

 • Program, który pomaga w porządkach

  Częścią przygotowań do świąt są gorączkowe porządki. Dobrze wiedzieć, że jest taki program w telewizji, który może nam je ułatwić. Opowiada o nim aktorka Magdalena Wójcik.

 • "Klan": Magdalena Wójcik życiową rolę wciąż ma przed sobą...

  Magdalena Wójcik, którą od niedawna oglądamy w roli Beaty w "Klanie", choć ma już na swoim koncie dziesiątki wspaniałych kreacji filmowych i teatralnych, żartuje, że nie zagrała jeszcze roli swojego życia... - Wciąż na nią czekam - mówi.

 • Tomasz Ciachorowski na teatralnej scenie

  W najbliższą sobotę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera przedstawienia "Harold i Matylda" Colina Higginsa w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. W rolach tytułowych zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego i Krystynę Sienkiewicz.

 • Gwiazdy na premierze w "Kamienicy"

  W warszawskim teatrze "Kamienica" odbyła się premiera spektaklu "Porwanie Sabinek". Sztukę Franza i Paula Schonthan przełożył Julian Tuwim, a wyreżyserował dyrektor i właściciel Teatru "Kamienica"- Emilian Kamiński, czyli Wojciech Marszałek z "M jak miłość".

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • Kochajcie się! Wszystko jedno, ile macie lat!

  Czy dojrzali ludzie po przejściach mają prawo, by... kochać się jak nastolatki? To najważniejsze pytanie, jakie zadają sobie twórcy komedii "Old Love" granej od soboty w warszawskim Teatrze Kamienica. W parę głównych bohaterów sztuki Norma Fostera wcielają się dwie serialowe gwiazdy - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu", i Artur Barciś, czyli Kolęda z "M jak miłość".

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Irena Kwiatkowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Kolberger, Janusz Morgenstern, Edward Żentara. Filmowy świat pożegnał również: Elizabeth Taylor, Petera Falka, Sidney'a Lumeta. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Jacek Borkowski: Nigdy nie ożenię się już z aktorką!

  Kilka miesięcy temu pojawiły się w prasie informacje, że Jacka Borkowskiego łączy z Magdaleną Wójcik (47 l.), koleżanką z serialu „Klan”, coś więcej niż tylko przyjaźń. To prawda, że dzieci wdowca(...) to o jednego za dużo" – oznajmił. Ową aktorką, poślubioną jeszcze na studiach, była Elżbieta Jasińska. "Kiedy się pobieraliśmy, miałem już dyplom i pracę w teatrze. Ona dopiero kończyła studia...

 • Trzy gwiazdy "Klanu" nominowane do Feliksów Warszawskich!

  ...nominowana za pierwszoplanową rolę w spektaklu Teatru Kamienica "Wiera Gran", Joannę Żółkowską, czyli Annę Surmacz-Koziełło, wyróżniono za drugoplanową rolę w "Klarze" wystawianej w Teatrze Powszechnym(...) Sieńczyłło -  znalazły się: Iwona Bielska i Edyta Olszówka, czyli Wanda i Pola z "Przepisu na życie", oraz Wiktoria Gorodeckaja, czyli Magdalena Niewczas z "Prawa Agaty", i Anna Smołowik, czyli Tereska...

Wideo na temat: magdalena wójcik w teatrze
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

Dyskusje na temat: magdalena wójcik w teatrze