• Informacje na temat:

  magdalena z jaka to melodia

Artykuły na temat: magdalena z jaka to melodia
 • Sławomir Zapała w szczerym wywiadzie. Opowiedział, jak naprawdę wygląda jego życie

  Niemal codziennie gra koncerty. Nie odmawia autografów, a wakacje planuje na styczeń. Czy Sławomir Zapała (36 l.) ma dość życia na walizkach? Jak wygląda jego życie z Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz? Opowiedział o tym w rozmowie z "Naszymi Melodiami".

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • "M jak miłość“: Asia oczaruje Eryka nie tylko swoim głosem...

  Przy okazji kolejnego spotkania z Asią  Agnieszka (Magdalena Walach) zauważy, że przyjaciółka jest w fantastycznej formie i wygląda na zadowoloną z życia. - Jak dobrze widzieć cię uśmiechniętą - skomentuje Olszewska. - Nie wiedziałam, że jeszcze potrafię się śmiać - usłyszy w odpowiedzi. - I jakoś dziwnie się z tym czuję... Źle, niedobrze, jakbym była wobec Tomka nielojalna... Czasem tak...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • "Komisarz Alex": Na jednym pocałunku się nie skończy...

  Szampan i ostrygi na kolację, pełne uwielbienia spojrzenia i zapowiedź pikantnego deseru... Uroczy wieczór, jaki Lucyna (Magdalena Walach) spędzi z kapitanem Wilczykiem (Andrzej Konopka), na długo pozostanie w pamięci policjantki!

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • "Blondynka": Czas na miłość

  ...się stepować, a w "Jaka to melodia?" zatańczę angielskiego walca. Poza tym jestem ambasadorką kampanii "Rodziny Lipikar", w której zajmujemy się nagłośnieniem problemu AZS (Atopowego Zapalenia Skóry(...) przyjaciółką ludzi i zwierząt, rozjemcą, powiernikiem, stróżem prawa i obyczajowości w Majakach, gdzie na dobre się zadomowiła. Tym razem jednak nie tylko sprawy wszystkich wokół będą ją absorbować...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • Tłum gwiazd na Gali Telekamer "Tele Tygodnia"

  ...i Kulturalny Eurosport - Kanał Sportowy Minimini+ - Kanał Dziecięcy TV Puls - Kanał Lifestylowy   Złote Telekamery: TVN 24 Disney Channel Piotr Adamczyk "Jaka to melodia"(...) Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", Anna Dereszowska, czyli Dorota Wolska z "Siły wyższej", Magdalena Stużynska, czyli Anka Strzelecka...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

Wideo na temat: magdalena z jaka to melodia
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Słowo jak głaz

  Współczesna Moskwa - błyszcząca, europejska, lecz jednocześnie brutalna. Miasto nadziei i niespełnionych oczekiwań, tu wygrywa silniejszy. "Słowo jak głaz" to film o dwudziestolatkach - ludziach należących do epoki MTV, kierujących się w życiu reklamowym sloganem "Bierz od życia to, co najlepsze". Anton Remizow przyjechał do Moskwy zaraz po wyjściu z wojska, jego celem było ożenić się z Zinaidą, dziewczyną, która przysłała mu zdjęcie i parę słów, kiedy ten był w wojsku. Jednakże rodzice...