• Informacje na temat:

  magdalena z jaka to melodia

Artykuły na temat: magdalena z jaka to melodia
 • Magdalena Tul odeszła z "Jaka to melodia": Moja decyzja nie jest polityczna ("Va Banque")

  Po 15 latach współpracy z programem "Jaka to melodia?" rozstała się wokalistka Magdalena Tul, reprezentantka Polski na Eurowizję 2011, uczestniczka "The Voice of Poland".

 • Jak dziś wygląda Sandra Cretu? Gwiazda lat 80. pojawiła się w "Jaka to melodia?"

  W latach 80. Sandra była jedną z największych gwiazd w Europie. Wokalistka niedawno odwiedziła Polskę i pojawiła się na nagraniach do programu "Jaka to melodia?". Zobacz, jak wygląda obecnie.

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • Magdalena Tul pracuje nad nową płytą

  Magdalena Tul, wokalistka znana m.in. z programu "Jaka to melodia", Eurowizji i występu w "The Voice of Poland", pracuje nad nowym materiałem.

 • Odważna Magdalena Tul (płyta "Brave")

  Już dziś do sklepów w całej Polsce trafia płyta Magdaleny Tul, znanej z występów w programach "Jaka to melodia?", "The Voice of Poland 2" i na Eurowizji 2011. Album o tytule "Brave" promuje funkowy singel "So Good".

 • Magdalena Tul nago w wannie (wideo)

  Wokalistka zapowiada, że nowy singel i druga płyta, nad którą pracuje, pokażą, jaka jest naprawdę - bez otoczki Eurowizji czy programu "Jaka to melodia". Do tego ma nawiązywać wideo - zamyślona Magda Tul, leżąc w wannie, wydaje się zmywać z siebie etykiety przyczepiane do niej przez lata jej artystycznej działalności. Migawki z jej życia pokazane są jako przeszłość, która zostanie zastąpiona...

 • FKA twigs "Magdalene": Intymny świat bez przebojów

  Oj, czekaliśmy na "Magdalene", czekaliśmy. Znaczną część materiału zdołaliśmy poznać już wcześniej, jednak całość zmienia optykę. Warto dać tej płycie wiele szans, bo tak wielowymiarowego i trudnego na jeden raz albumu już dawno nie było.

 • Magdalena Tul: Ludzie dziękują mi za moje piosenki

  Wokalistka i autorka tekstów Magdalena Tul przyznaje, że to dzięki muzyce odważyła się w większym stopniu otworzyć na ludzi. Swoją muzyką stara się pomagać także innym.

 • Magdalena Tul z nowym singlem "I Am Who I Am"

  Magda pracuje obecnie nad teledyskiem do utworu. Wideo ujrzy światło dzienne jeszcze w październiku. Usłyszymy w nim dłuższą wersję piosenki "I Am Who I Am". Wokalistka znana dotychczas z m.in. udziału w "The Voice of Poland", występu na Eurowizji i programu "Jaka to melodia" zapewnia, że nowy klip i płyta, nad którą pracuje, to dopiero początek jej nowej artystycznej drogi. "Zdecydowaliśmy się...

 • Magdalena Lechowska z "Mam talent" nagrywa płytę

  Nazywana "polską Cesárią Évorą" wokalistka Magdalena Lechowska, półfinalistka czwartej edycji "Mam talent", pracuje nad debiutanckim albumem "Raices". Wydawnictwo zapowiadane jest jako "muzyczna podróż" przez bogactwo folkloru hiszpańskojęzycznego.