• Informacje na temat:

  magdalena z top model

Artykuły na temat: magdalena z top model
 • Smolasty i teledysk "Kreski" z nowej płyty "Pełnia". Gościnnie Magdalena Karwacka z "Top Model"

  .... W teledysku wystąpiła, znana z programu "Top Model" , Magdalena Karwacka . Sprawdź tekst piosenki "Kreski" w serwisie Teksciory.pl! Smolasty znany jest z takich przebojów, jak "Fake Love...

 • Kto zostanie "Top Model"?

  W środę, 1 grudnia, w finałowym odcinku "Top Model. Zostań modelką" zobaczymy trzy kandydatki do zwycięstwa w programie na wybiegu, podczas sesji oraz na planie zdjęciowym reklamówki. Która z nich zostanie "Top Model'?

 • "Top Model": Poznaj finalistki

  Wiele dziewczyn marzy o tym, by zostać gwiazdą wybiegu. Niewielu się to jednak udaje. Zwyciężczyni "Top Model. Zostań modelką" uzyska przepustkę do świata mody: kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, sesję okładkową w magazynie "Glamour" oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

 • Magdalena Mielcarz tęskni za Polską

  ..."Nigdy nie planowałam wyjechać na stałe, ten wyjazd mi się przydarzył" - powiedziała w ostatnim wywiadzie Magdalena Mielcarz. Gwiazda znana z roli Ligii w ekranizacji "Quo vadis" od kilkunastu lat mieszka w Los Angeles, ale co roku przyjeżdża na dwa miesiące do Polski. W tym roku z powodu pandemii to się nie uda, co artystka bardzo źle znosi.

 • Rubik jurorką w "Top model"

  Anja Rubik to obecnie najbardziej rozpoznawalna polska modelka na świecie. Regularnie gości na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody takich jak Vouge, Bazar, Elle czy Numéro. Już od września będzie można ją podziwiać w programie TVN "Top model. Zostań modelką".

 • Magdalena Mielcarz jako LVMA BLACK: Zobacz gorący teledysk "Summertime Hobby"

  Kawalerowicza. Była prowadzącą pierwszej edycji "Top model. Zostań modelką" (2010). W telewizji pojawiła się też w "The Voice of Poland". W 2011 r. zaprezentowała swój pierwszy singel "Drown in Me(...)Śpiewająca modelka i była prowadząca "The Voice of Poland" (pierwsza i piąta edycja) zadebiutowała jako LVMA BLACK piosenką "ICU", która zapowiadała jej pierwszy album. Sprawdź tekst utworu...

 • Magdalena Mielcarz wraca jako LVMA BLACK. Gorące sceny w wannie w teledysku "ICU"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "ICU" Magdaleny Mielcarz. Śpiewająca modelka i była prowadząca "The Voice of Poland" debiutuje pod pseudonimem LVMA BLACK.

 • Wygrała show. Zostanie modelką?

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Top Model. Zostań modelką". W finałowym odcinku show widzowie, w SMS-owym głosowaniu, przyznali zwycięstwo 19-letniej Paulinie Papierskiej.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  ..."Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

Zdjęcia na temat: magdalena z top model