• Informacje na temat:

  maisie

Artykuły na temat: maisie
 • Maisie Williams jako włamywaczka

  Po niedawno zakończonym serialu "Gra o tron" mało było okazji, by oglądać Maisie Williams. Wkrótce zmieni się to za sprawą horroru "The Owners". Wyreżyserowany przez Juliusa Berga film będzie adaptacją belgijskiej powieści graficznej "Une Nuit De Pleine Lune". Pojawiły się pierwsze zdjęcia tej produkcji.

 • "Gra o tron": Maisie Williams już nie zagra

  Wciąż trwają prace nad ostatnim sezonem "Gry o tron". Serial jest już jednak przeszłością dla grającej jedną z głównych ról Maisie Williams. Aktorka pochwaliła się na Instagramie, że zakończyła swoją przygodę z ekranizacją prozy George'a R.R. Martina.

 • Maisie Williams o nowej serii "Gry o tron"

  Maisie Williams, aktorka nominowana w tym roku Emmy za rolę Aryi Stark w kultowej produkcji HBO "Gra o tron", zna już scenariusz do siódmego sezonu serialu. "Na to się nie da przygotować" - napisała gwiazda.

 • Maisie Williams: Kłopoty gwiazdy serialu "Gra o tron"

  Maisie Williams, 17-letnia gwiazda serialu "Gra o tron", nie została wpuszczona na lotnisku do poczekalni dla business klasy. Niezadowolona aktorka umieściła na swoim Twitterze post, w którym wyraziła oburzenie.

 • "Kiedy się pojawiłaś": Wzruszające kino

  Już od 1 marca na ekranach oglądać będziemy słodko-gorzką komedię "Kiedy się pojawiłaś". Obsadę filmu stworzono z młodych aktorów, na czele z Brytyjką Maisie Williams, która zdobyła ogromną popularność w słynnym serialu HBO "Gra o tron", gdzie wciela się w Aryę Stark.

 • "Gra o tron": Czekając na finał serii

  Już 14 kwietnia na ekrany powróci "Gra o tron". Fani serialu już nie mogą doczekać się emisji ostatniego sezonu produkcji. Jak na razie, pewne sugestie co do rozwoju wydarzeń daje brytyjska aktorka Maisie Williams, w serialu wcielająca się w Aryę Stark.

 • "Kiedy się pojawiłaś": Asa Butterfield znów na dużym ekranie

  W filmie "Kiedy się pojawiłaś", który w polskich kinach zadebiutuje już w piątek 1 marca, obok gwiazdy "Gry o tron" Maisie Williams, pamiętnej z doskonałej roli Aryi Stark, zobaczymy także innego młodego, lecz cieszącego się wielką popularnością aktora - Asę Butterfielda.

 • Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce!

  W ramach promocji trzeciego sezonu serialu HBO "Gra o tron", 15 maja do Polski przyjedzie troje aktorów: Maisie Williams, czyli Arya Stark, Liam Cunningham, serialowy Davos Seaworth oraz Alfie Allen, odtwórca roli Theona Greyjoya.

 • "Gra o tron": Przyjaciele byli zszokowani

  ...- W tym sezonie czeka widzów mnóstwo zwrotów akcji, w których niemały udział będzie miała Arya Stark - mówi Maisie Williams, młoda aktorka, której niestraszna też brutalność w serialu "Gra o tron".

 • Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce

  Akcję trzeciego sezonu "Gry o tron" telewidzowie w Polsce mogą śledzić od kwietnia. Podczas środowego spotkania z dziennikarzami w Warszawie, gwiazdy produkcji: Maisie Williams i Liam Cunningham opowiadali o pracy nad kolejną odsłoną serialu.

Zdjęcia na temat: maisie
Wideo na temat: maisie
 • Maisie Williams - balet

  Aktywnie czas spędza też Maisie Williams

 • Maisie Williams nie wpuszczono do poczekalni

  Maisie Williams - 17-letnia gwiazda serialu „Gra o tron" - nie została wpuszczona na lotnisku do poczekalni dla business klasy. British Airways obawiało się, że nieletnia Maisie Williams napije się alkoholu. Gwiazda umieściła na swoim Twitterze post, w którym wyraziła oburzenie.

 • "Doctor Who": The Girl Who Died

  Zwiastun odcinka serialu "Doktor Who" z udziałem Maisie Williams.

Dyskusje na temat: maisie