• Informacje na temat:

  maja bohosiewicz siostra soni

Artykuły na temat: maja bohosiewicz siostra soni
 • Sonia Bohosiewicz jak Bridget Jones

  Powstała polska Bridget Jones. Sonia Bohosiewicz wcieli się w walczącą z nadwagą dziennikarkę w "Wojnie żeńsko-męskiej" Łukasza Palkowskiego.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Sonia Bohosiewicz zaśpiewa?

  Polsat powoli kompletuje obsadę drugiej edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podobno jedną z gwiazd show będzie Sonia Bohosiewicz. Pierwszą edycję wygrała Katarzyna Skrzynecka.

 • Siostry Bohosiewicz w nowym serialu

  Telewizyjna Dwójka szykuje nowy serial. Właśnie zakończyły się zdjęcia do "Aidy", a tam w głównych rolach Sonia i Maja Bohosiewicz.

 • Restrykcyjna dieta sióstr Bohosiewicz

  ..."Spojrzałam na swoje uda i bardzo się zdenerwowałam" - wyznała Sonia Bohosiewicz w rozmowie ze swoją młodszą siostrą Mają. I zadeklarowała, że dołącza do jej wyzwania, które polega na radykalnej zmianie sposobu odżywiania.

 • Sonia Bohosiewicz: Najpiękniejszy kolor kostiumu

  Sonia Bohosiewicz gra obecnie postać ciepłej, a jednocześnie energetycznej i z dużym poczuciem humoru siostry oddziałowej w serialu "Diagnoza". Akcja serialu dzieje się na Śląsku. Według niej istnieje coś takiego jak śląska tożsamość - kobiety stamtąd są wyraziste i zdecydowane. Ona sama również, choć jak przyznaje niektórzy mogliby życzyć sobie, by była potulniejsza.

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  ..."To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Maja Bohosiewicz w "Twoja twarz brzmi znajomo"

  ..."Super Express" poinformował, że na próbnych nagraniach bardzo dobrze wypadła aktorka Maja Bohosiewicz (młodsza siostra Soni Bohosiewicz) i producenci zdecydowali się zaoferować jej angaż. Przypomnijmy, że do tej pory potwierdzono udział Joanny Liszowskiej i Jacka Kawalca. Nieoficjalnie mówi się też o Magdzie Steczkowskiej, Majce Jeżowskiej, Edycie Herbuś, Kacprze Kuszewskim czy Stefanie...

 • "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy": Złote dziewczyny Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybick

  Na pierwszy rzut oka zupełnie nie są do siebie podobne. Wanda (Sonia Bohosiewicz) jest samotną lekarką, smutną i zaniedbaną. Modesta (Natalia Rybicka) to typowa femme fatale. Pięknie ubrana, skrywa twarz w cieniu kapelusza, uwodzi jednym spojrzeniem. Ale kiedy te dwie kobiety wychodzą na scenę w duecie - nie mają sobie równych. Śpiewają, tańczą, uwodzą optymizmem. I nie ma w tym nic...

 • Maja Bohosiewicz w akcji

  Maja Bohosiewicz pokaże różne twarze w show, a z dziećmi przeżyje fantastyczną przygodę...

 • "Aida": Nowy serial Bohosiewicz

  Sonia Bohosiewicz ma dobrą passę. Praktycznie nie wychodzi ze studia! Teraz razem z siostrą Mają kręcą pierwsze odcinki nowego komediowego serialu dla TVP2.

Zdjęcia na temat: maja bohosiewicz siostra soni