• Informacje na temat:

  maja borys

Artykuły na temat: maja borys
 • Sylwester Latkowski znów atakuje Borysa Szyca

  Sylwester Latkowski, reżyser dokumentalnego filmu "Nic się nie stało", kolejny raz zaapelował do Borysa Szyca, by aktor ujawnił, co wie o pedofilskim procederze w klubie Zatoka Sztuki. "To nie chodzi o to, że było się tam raz, chodzi o to, że pływało się łódką z pedofilem" - Latkowski mówił Bartoszowi Węglarczykowi w programie "Onet Opinie".

 • Borys Szyc: Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP, zapowiadanego jako wstrząsająca relacja o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - napisał w czwartek na Facebooku Borys Szyc.

 • Borys Lankosz: Kobro i Strzemiński to postaci tragiczne

  Kobro i Strzemiński to postaci tragiczne, jak z dramatu antycznego. Ich życie to opowieść o miłości i tęsknocie za wolnością – powiedział reżyser filmu "Kobro/ Strzemiński. Opowieść fantastyczna" Borys Lankosz. Film pokazano w sobotę, 18 maja, na Docs Against Gravity.

 • "100dniówk@" Borysa Szyca

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do komedii "100dniówk@" . W obsadzie znaleźli się m.in. Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski oraz brytyjski aktor David Oakes.

 • Borys Szyc na planie "Graham Norton Show" wśród hollywoodzkich gwiazd

  Will Smith, Octavia Spencer, Kevin Hart, a wśród nich... Borys Szyc. Aktor udaje się do Londynu, aby wziąć udział w nagraniach do odcinka popularnego programu "Graham Norton Show". Zakulisowych materiałów z tej wizyty można szukać już w czwartek, 9 maja, na profilu Instagramowym Borysa Szyca.

 • Borys Szyc zakochany w...

  Po dwuletniej przerwie Borys Szyc wraca na duży ekran. Już w maju w polskich kinach pojawi się film "Dżej Dżej". Aktor zagrał w nim mężczyznę, który zakochał się w swoim GPS-ie.

 • Borys Szyc: Kameleon

  Kiedy w ubiegłym roku otrzymywał na festiwalu w Gdyni Złote Lwy dla najlepszego aktora, miał w konkursie imprezy aż trzy filmy z głównymi rolami. Miniony sezon zdecydowanie należał do Borysa Szyca. Czy najbliższa dekada też będzie jego?

 • Borys Szyc odpowiada na materiał "Wiadomości"

  Borys Szyc opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, odsłaniający kulisy jego walki z nałogiem alkoholowym. To efekt wymierzonego m.in. w niego materiału, który pojawił się wyemitowanych 16 lutego w "Wiadomościach". "Jesteście Państwo chorzy i to smutne" - napisał aktor i zaapelował do kolegów po fachu, pojawiających się w produkcjach Telewizji Polskiej.

 • Borys Szyc: Szalona impreza w Cannes

  ...wychowywanie starszych dzieci. Oboje mają już bowiem dzieci z poprzednich związków. Justyna wychowuje dwie córki, Franię i Stefanię, a Borys jest tatą nastoletniej Soni. Zapytani o to, dlaczego(...) powietrzu wcale nie jest proste. "To są namowy z cyklu: 'Wyjdź w końcu z tej nory'" - żartowała Justyna Nagłowska, a Borys Szyc dopowiedział: "Albo: 'Fajnie, że jest 16, a ty ciągle w piżamie'". Podczas...

 • Stan Borys po udarze walczy o powrót do zdrowia. Znamy gości charytatywnego koncertu

  ...14 maja w Ogrodach Pałacu Konstantego Zamoyskiego w Warszawie odbędzie się specjalny charytatywny koncert na rzecz Stana Borysa, który na początku lutego przeszedł udar niedokrwienny.

Zdjęcia na temat: maja borys
 • Maja Ostaszewska
Wideo na temat: maja borys
 • Joanna Kulig, Borys Szyc, Tomasz Kot i Paweł Pawlikowski na premierze "Zimnej wojny" w Cannes

  10 maja odbył się oficjalny pokaz polskiego filmu "Zimna wojna" na 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Obraz w reżyserii Pawła Pawlikowskiego startuje w konkursie głównym i walczy o Złotą Palmę. Na pokazie nie zabrakło twórców filmu i zagranicznych gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Joanna Kulig, Borys Szyc, Tomasz Kot i Paweł Pawlikowski oraz Małgorzata Bela. źródło

 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  W tym odcinku: - magiczny powrót do lat dzieciństwa za sprawą Marka Koterskiego. Byliśmy na premierze filmu „7 uczuć”: Małgorzata Bogdańska, Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała(...) Różczka, Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Mi-chalina Sosna, Filip Zylber, Zuzanna Grabowska

 • "Niania w wielkim mieście": Jacek prosi Danę o rękę, a Kuba wyznaje miłość Monice!

  Adasia (Borys Moskalik-Pieper ). Teraz Adaś przyjeżdża do Warszawy z rodzicami na operację. Ojciec (Piotr Bąk) ma żal do Dany, ciągle wypomina jej nieszczęsny wypadek. Do agencji wraca szefowa(...) o pracy z dziećmi i o swoim synu, którego oddała do adopcji. Finałowy, dwunasty odcinek "Niani w wielkim mieście" we wtorek, 23 maja o godzinie 22:25 w Polsacie.

Dyskusje na temat: maja borys
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Dariusz Toczek, Antoni Pawlicki, Jakub Głukowski, Daria Widawska, Mariusz Bonaszewski, Kamil Kula, Grzegorz Gadziomski, Grażyna Błęcka-Kolska, Przemysław Kapsa, Borys Wiciński, Magdalena Kumorek(...), Agnieszka Kawiorska, Andrzej Konopka, Andżelika Piechowiak, Maciej Brzoska, Katarzyna Kwiatkowska, Izabela Dąbrowska, Zofia Schwinke, Maja Szopa, Michał Kitliński, Daria Brudnias, Sylwia Madejska

 • Nie jestem amantem

  Pan Borys jest najbardziej utalentowanym aktorem mlodego pokolenia. Rola ekscentrycznego szefa kuchni jest wprost dla niego napisana. powinien byc nominowany do jakiejs nagrody. zycze dalszych sukcesow.:))

 • Re: Borys Szyc świętuje 35. urodziny

  . Pieniądze maja być wywiezione do Izraela

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  No to co, że zarabiają? Zwyczajnie, robią to tak, jak nikt inny nie potrafi. I za to maja zapłacone. Ucz się jjeden z drugim, to i ty będziesz dobrze zarabiał.

 • Re: "Lekarze": Borys Szyc marzy o międzynarodowej karierze

  niech wraca do Israela, ale z tego, co wiem, jego ziomale maja za około 10 lat ponownie przyjechać do Polski i zainstalować tu judeopolonię, zatem pewnie znowu wróci

 • Re: Będzie ślub?

  CZY NIE UWAŻACIE ,ŻE IMIĘ AGNIESZKA POSIADAJĄ DZIEWCZYNY ,KTÓRE W TYM TEMACIE PODOBNIE SIĘ ZACHOWUJĄ ?..ZNAM KILKA AGNIESZEK ,SĄ KOBIECE,PIĘKNE,KOKIETUJĄ I NIESTETY NIE MAJĄ SKRUPUŁÓW JEŻELI CHODZI O SPRAWY DAMSKO-MĘSKIE. cZY TO JEST NORMA,CZY JA MAM TYLKO TAKIE SZCZĘŚCIE? takie szczescie maja faceci o imieniu borys

 • Re: ​Widzowie jej nie lubią?!

  Idiotyczny tekst. Same insynuacje i przypuszczenia przedstawione jako pewnik. Publika tego serialu nie jest tak głupia, jak sobie wyobraża autor powyższego tekstu i zauważają róznicę miedzy rzeczywistością a filmem. Pani Magda, pani Maja, pan Borys i pan Piotr grają wyznaczone im role, robią to dobrze i rozumieją na czym się opiera sympatia i antypatia widzów do filmowych postaci. Skąd