• Informacje na temat:

  maja film

Artykuły na temat: maja film
 • Nowy film Joaquina Phoeniksa

  Już w maju będzie miał premierę nowy film Joaquina Phoeniksa. Produkowany przez studio A24 film drogi na razie otoczony jest tajemnicą. Wiadomo, że reżyserem jest Mike Mills ("Debiutanci", "Kobiety i XX wiek"). Inne dostępne informacje również zapowiadają się interesująco.

 • ​Premiery głośnych filmów przełożone

  Wydłuża się lista filmów, których premiery przesuną się z powodu pandemii COVID-19. Teraz trafiły na nią także wyczekiwane przez fanów produkcje Sony Pictures - "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" i "Morbius". Zobaczymy je dopiero w 2021 roku.

 • "Zabawa w chowanego": Film braci Sekielskich od 16 maja w sieci

  Najnowszy dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. Film "Zabawa w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

 • Laureat Złotego Niedźwiedzia zainauguruje Wiosnę Filmów

  ...26. edycja festiwalu filmowego Wiosna Filmów rozpocznie się w piątek, 29 maja i potrwa 10 dni. Będzie pierwszym festiwalem filmów fabularnych zorganizowanym całkowicie online na platformie MOJEeKINO.PL. Filmem otwarcia festiwalu będzie zdobywca Złotego Niedźwiedzia Berlinale - irański dramat "Zło nie istnieje".

 • Zdjęcia do filmu "Matrix 4" mają być wznowione na początku lipca

  Wytwórnia Warner Bros. ma nadzieję, że zdjęcia do nowej odsłony „Matriksa” uda się wznowić na początku lipca. Film będzie teraz realizowany w Berlinie. Aktorzy podpisali nowy kontrakt, przedłużający ich zaangażowanie na planie o osiem tygodni.

 • Reżyser "Gwiezdnych wojen" chwali film "Capone"

  Kilka dni temu swoją premierę miał zwiastun filmu „Capone”, w którym w roli głównej wystąpił Tom Hardy. Wyreżyserowany przez Josha Tranka film widział już reżyser ósmego epizodu „Gwiezdnych wojen” Rian Johnson. Swoją pozytywną opinią na jego temat podzielił się za pośrednictwem Twittera.

 • Uroczysta premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"

  Jan Komasa nie zwalnia tempa. Dopiero co święcił triumfy za sprawą "Bożego Ciała", a na ekrany kin właśnie wchodzi jego kolejny film - "Sala samobójców. Hejter".

 • Nowy film o Janie Pawle II

  Hiszpańska premiera filmu o św. Janie Pawle II pt. "Wojtyła. Śledztwo" z powodu pandemii odbyła się w internecie. Fabularyzowany dokument hiszpańskiego reżysera Jose Marię Zavalę powstał w oparciu m.in. o dokumenty polskiego IPN.

 • Maja Ostaszewska: Między filmem a teatrem

  Niewiele aktorek potrafi z takim powodzeniem łączyć pracę w kinie, teatrze i telewizji. Maja Ostaszewska lubi zaskakiwać, nie boi się wyzwań i zaangażowania w sprawy społeczne. Jest równocześnie ikoną mody, a ze swoją przyjaciółką, Magdaleną Cielecką, zaprojektowała niedawno autorską kolekcję biżuterii. Jak ona to robi?

 • Tom Cruise nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

  Szef NASA Jim Bridenstine zapowiedział w środę, 6 maja, że kierowana przez niego instytucja nawiąże współpracę z aktorem Tomem Cruise'em i pomoże mu w nakręceniu filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ma to być pierwszy film fabularny nakręcony w kosmosie.

Zdjęcia na temat: maja film
Wideo na temat: maja film
 • Maja Frykowska: Nie domagam się odszkodowania od Quentina Tarantino

  Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, jakoby Maja Frykowska miała się domagać odszkodowania od Quentina Tarantino za przedstawienie postaci jej dziadka – Wojciecha Frykowskiego – w sposób niezgodny z prawdą. Maja Frykowska jednak dementuje plotki. Uważa, że amerykański reżyser ukazał historię morderstwa z 1969 roku w ciekawy i nieoczywisty sposób. Wyznaje również, że film "Pewnego

 • Maja Frykowska o Janie Pawle II: ciemność musi zostać wyciągnięta!

  Bracia Sekielscy przygotowują kolejny film o pedofilii w kościele. Tym razem zamierzają przyjrzeć się działaniom Jana Pawła II. Wielu ich fanów jest oburzonych tematyką, jednak nie Maja Frykowska. Gwiazda uważa, że ciemność musi zostać wyciągnięta. Zobaczcie wideo. Nagranie zostało zrealizowane podczas wyjątkowego spotkania z okazji Dnia Dziecka "EKO Pomoc ERP". Europejska Platforma Recyklingu

Dyskusje na temat: maja film