• Informacje na temat:

  maja frytka

Artykuły na temat: maja frytka
 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  ...z francuskim kapitałem. Nie tylko chce nakręcić z nim ambitny projekt o miłości Napoleona i Marii Walewskiej, lecz także zapewnia mu idealną aktorkę do głównej roli kobiecej - kuszącą Manuellę (Maja Frykowska...

 • Frytka w "Zakonnicach"?

  Po elektryzującym debiucie w "Big Brotherze" wszyscy myśleli, że "Frytka" już niczym nie może zaskoczyć. Tymczasem gwiazdka z seksownej lalki zmieniła się w profesjonalną, chłodną blondynkę, prowadzi własny program na Tele5, ukończyła studia aktorskie i zadebiutowała już w teatrze. Dopiero teraz chce rozwinąć skrzydła. Jak dowiedział się magazyn "Gwiazdy", Frykowska prowadzi rozmowy...

 • Nie wiedział, kim jest Frytka

  Dobiega końca realizacja pełnometrażowego dokumentu "Pojechał, Zobaczył". Film opowiada o podróży z Krynicy do Gdyni 28-letniego Pawła. Towarzyszy mu Agnieszka "Frytka" Frykowska.

 • "Ostatni klaps": Ekranowy powrót "Frytki"

  ...17 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. W rolach głównych: Mariusz Pujszo, Maja Frykowska i Marek Włodarczyk. Film jest debiutem produkcyjno-dystrybucyjnym firmy Mushchelka.

 • Coś do kochania i podwójne frytki

  To jednocześnie film o potrzebie miłości i egoizmie - mówi o "Bejbi blues" Katarzyna Rosłaniec. Reżyserka słynnych "Galerianek" tym razem prezentuje historię pary nastolatków, którzy zostają rodzicami i nie radzą sobie z nową rolą.

 • Frykowska i "Przystanek laska"

  Agnieszka "Frytka" Frykowska poprowadzi nowy program "Przystanek laska". W reality-show weźmie udział osiem kobiet, które wspólnie zamieszkają, a ich życie będą śledzić kamery.

 • Bono skończył 50 lat!

  Dziś (10 maja) Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2, obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji prezentujemy kilka interesujących faktów z życia jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rockowej.

 • Seks z obowiązku

  ..."Seks w wielkim mieście 2" ("Sex and the city 2"), reż. Michael Patrick King, USA 2010, dystrybutor: Warner Bros., premiera kinowa: 28 maja 2010 roku.

 • Rockosz: Styczniowa Afera

  Trwają przesłuchania Przeglądu Artystów Rockowych "Rockosz 2005", organizowanych w Bielsku-Białej. Laureatem trzeciego miesiąca została grupa Afera z Katowic, która dołączy do wyróżnionych wcześniej zespołów podczas finałowego konkursu (8 maja w Bielsku-Białej). Organizatorzy informują również, że pozakonkursowy występ formacji Psychotronic Transcendental został przełożony na 2 lutego.

 • Wojewódzki: Doda to fenomen

  Wyemitowany na początku maja program z udziałem Dody i Jarka Janiszewskiego z zespołu Bielizna wywołał duże emocje, o czym świadczy chociażby liczba komentarzy użytkowników portalu INTERIA.PL(...) swoje drogi rodne" - mówi Kuba w rozmowie z "Galą". "Trzymałem jej biust przez piętnaście minut, bo nie mogłem przyczepić mikrofonu, bo się jej cycki magnesują". "Doda, Frytka, Florek to komórki rakowe...

Zdjęcia na temat: maja frytka
Wideo na temat: maja frytka