• Informacje na temat:

  maja komorowska

Artykuły na temat: maja komorowska
 • Maja Komorowska o wspominaniu

  Aktorka teatralna i filmowa Maja Komorowska przyjęła zaproszenie Festiwalu Nowe Epifanie i podczas wieczoru w Teatrze Lalka podzieliła się z widzami swoimi refleksjami na temat pamięci, pożegnań i osób, które były szczególne ważne w jej życiu.

 • Orzeł za osiągnięcia życia dla Mai Komorowskiej

  Maja Komorowska została tegoroczną laureatką Polskiej Nagrody Filmowej za Osiągnięcia Życia. Orła aktorka odbierze podczas uroczystej gali w poniedziałek, 2 marca.

 • Maja Komorowska: Porządkuję swoje życie

  Kochana i podziwiana – zarówno jako aktorka, profesor sztuk teatralnych, jak i mama oraz babcia. Każda jej rola to majstersztyk, przemyślany w najdrobniejszym szczególe. "Miałam wielkie szczęście" - mówi Maja Komorowska.

 • Maja Komorowska: Odszedł wielki artysta

  Był człowiekiem, do którego można było się odwołać, kimś, kto budził zaufanie - powiedziała o Andrzeju Wajdzie aktorka Maja Komorowska. Jeden z najważniejszych polskich reżyserów filmowych zmarł w niedzielę, 9 października. Miał 90 lat.

 • Prowincjonalna Maja Komorowska

  Maja Komorowska jest laureatką tegorocznej honorowej nagrody XV Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia 2008", który odbędzie się we Wrześni (Wielkopolskie) od 6 do 9 lutego.

 • Jubileusz Mai Komorowskiej

  Maja Komorowska - Idalia Dobrowolska w "Cwale" Krzysztofa Zanussiego i Jola w nominowanych do Oscara "Pannach z Wilka" Andrzeja Wajdy - skończyła w niedzielę, 23 grudnia, 75 lat. "Teatr bardziej przypomina życie. Natomiast film jest przygodą" - mówi aktorka.

 • Maja Komorowska: Pożegnanie z akademią

  Spektaklem dyplomowym "Szkice z Dostojewskiego" na podstawie "Idioty" i "Braci Karamazow" Maja Komorowska kończy swą pracę pedagogiczną w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Premiera w środę, 12 lutego, w stołecznym Teatrze Collegium Nobilium.

 • Komorowska o Popiełuszce

  Ks. Jerzy Popiełuszko był kapłanem zarówno wierzących, jak i niewierzących. On nie dzielił ludzi - podkreśla bliska współpracowniczka księdza i znana aktorka, Maja Komorowska.

 • "Honorowa Lama" dla Mai Komorowskiej

  Blisko 280 projekcji filmowych, pokazy przedpremierowe i spotkania z setką zaproszonych gości - znalazły się w programie 14. Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy, który rozpocznie się w środę, 5 października. W tym roku nagrodę główną "Honorową Lamę" otrzyma Maja Komorowska.

 • Janda i Komorowska z orderami

  Aktorki Krystyna Janda i Maja Komorowska zostały uhonorowane francuskim Orderem Sztuk i Literatury. Uroczystość odbyła się w poniedziałek w rezydencji ambasadora Francji w Warszawie. Wzięła w niej udział małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.

Zdjęcia na temat: maja komorowska
Wideo na temat: maja komorowska
 • Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska: W "Ameryce Express" jest się brudnym i spoconym

  Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska nie mają wątpliwości, że udział w programie "Ameryka Express" to jedna z najciekawszych przygód w ich życiu. Choć wyprawie i realizowaniu ekstremalnych zadań towarzyszyły skrajne emocje, to jednak dzięki temu przekonały się, że warto podejmować ryzyko i pokonywać własne słabości.

 • Czym dla Kayah jest wolność?

  "To nie tylko wolność wypowiedzi, ale także wolność twórcza i wolność podróżowania. Polscy artyści mają możliwość wykraczania poza granice Polski" - podkreśla Kayah, której prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenie państwowe dla zasłużonych artystów. "Może dostałam je, bo śpiewam zawsze po polsku" - zastanawia się wokalistka. (Źródło: dzień dobry TVN/x-news)  

 • Kinga Duda przemawia do wyborców! Będzie drugą Kasią Tusk?!

  Andrzej Duda ma coraz większe szanse na wygraną w tegorocznych wyborach prezydenckich. W internecie pojawia się bowiem coraz więcej gaf i wpadek Bronisława Komorowskiego, które nieco go kompromitują. Na razie urzędujący prezydent nie zdecydował się zaangażować do kampanii swojej rodziny, bo chroni ich prywatność. Takich problemów nie ma jego konkurent. 20-letnia Kinga Duda coraz mocniej angażuje się w ocieplanie wizerunku ojca. Do sieci trafiło właśnie nagranie, na którym dziewczyna przemawia...

Dyskusje na temat: maja komorowska