• Informacje na temat:

  maja konarowska

Artykuły na temat: maja konarowska
 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w maju 2019

  Maciej Stuhr o Polsce jako ropiejącym wrzodzie na tyłku Europy, Edyta Górniak staje murem za Kingą Rusin i wspiera społeczność LGBT, Maja Ostaszewska żegna się z popularnym serialem TVN, a Magda Cielecka wciela się w rolę... mężczyzny. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z maja w mediach społecznościowych.

 • Milion dolarów i... nic

  ..."Milion dolarów" , reż. Janusz Kondratiuk, Polska 2010, dystrybutor Profilm, premiera kinowa 13 maja 2011 roku.

 • Joanna Szczepkowska: Nie tylko aktorstwo

  Najdrobniejsze scenki rozbudowuje do oddzielnych etiud aktorskiego kunsztu; jej kreacje każą myśleć, jak tajemniczą sprawą jest aktorstwo - pisali krytycy o aktorce filmowej i teatralnej Joannie Szczepkowskiej. Artystka we wtorek, 1 maja, skończyła 65 lat.

 • "Nad życie": Olga Bołądź jako Agata Mróz

  ...11 maja na ekranach kin zadebiutuje "Nad życie" - biograficzny film o życiu siatkarki Agaty Mróz. W głównej roli zobaczymy Olgę Bołądź.

 • Dorównuje klasyce komedii?

  ..."To jedna z najzabawniejszych polskich komedii, jakie widziałem od lat" - powiedział twórca "Samych swoich", Sylwester Chęciński o najnowszym filmie Janusza Kondratiuka "Milion dolarów", który w piątek, 13 maja, trafi na ekrany kin.

 • To nie jest typowa komedia

  ...- To jedna z najzabawniejszych polskich komedii, jakie widziałem od lat - powiedział twórca "Samych swoich", Sylwester Chęciński o najnowszym filmie Janusza Kondratiuka "Milion dolarów", który 13 maja trafił na ekrany kin. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć, jak wyglądała praca na planie tej produkcji.

 • Baron i Antoni Pawlicki kupili farmę i sprzedają ekologiczne jedzenie

  ..." Maria Konarowska . W rozmowie z "Fleszem" Baron stwierdził: "Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia. Dbamy o to, co jemy i stawiamy na ekologiczne produkty. To ekologiczna farma przyszłości, na(...) w rolnictwie, a Konarowska z pomocą specjalistów opowiadać o ziołach.

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  Melodramat w reżyserii Anny Pluteckiej-Mesjasz, na podstawie scenariusza Patrycji Nowak i Michała Zasowskiego, trafi do kin 11 maja. Siatkarka Agata Mróz-Olszewska była dwukrotną mistrzynią Europy(...) fabułę filmu opisują jego twórcy. Oprócz Bołądź i Żebrowskiego, w obsadzie filmu są m.in. Danuta Stenka (jako doktor Bielecka, lekarka walcząca o życie Agaty Mróz), Marek Kasprzyk, Hanna Konarowska...

 • Dziewczyny lepsze od chłopaków

  Po siedemnastu dniach wyświetlania najnowszą produkcję duetu Konecki & Saramonowicz "Lejdis" obejrzało 1 437 295 widzów. Tym samym został pobity zeszłoroczny sukces "Testosteronu".

 • "Lejdis" widziało już milion widzów

  W Dzień Świętego Walentego frekwencja na komedii "Lejdis" przekroczyła milion widzów. W sumie w ciągu 14 dni wyświetlania film zobaczyło 1 163 043 wielbicieli filmów duetu Konecki & Saramonowicz. W same Walentynki na film "Lejdis" poszło 151.941 zakochanych.