• Informacje na temat:

  maja mazur

Artykuły na temat: maja mazur
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11": Kazik Mazur jako Zdzisława Sośnicka

  To nie pierwsza przemiana Kazika Mazura w kobietę. Był już eteryczną Haliną Frąckowiak i pełną energii Karin Stanek. W najbliższym filmowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieli się w Zdzisławę Sośnicką i zaśpiewa piosenkę "Pożegnanie z bajką". Charakteryzacja Kazika Mazura, który zaprezentuje się w bajkowej scenerii z filmu "Akademii Pana Kleksa", robi wrażenie - zobaczcie sami! To nie...

 • Joanna Mazur o "Tańcu z Gwiazdami": Dowiedziałam się, na czym polega prawdziwy taniec

  Lekkoatletka, mistrzyni świata w biegach, osoba niewidoma. Telewidzowie podziwiają Joannę Mazur, bo udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

 • "Taniec z Gwiazdami": Co Joanna Mazur i Jan Kliment pokażą w finale?

  ..."To jeszcze do mnie nie dotarło, ale niewiele się zmienia. Jutro wstajemy rano, jemy porządne śniadanie i bierzemy się do pracy" - mówi w rozmowie z Interią Joanna Mazur, finalistka "Tańca z Gwiazdami". Co z Janem Klientem pokażą w finale?

 • Szyc woli Mazury od Las Vegas

  Podczas majówki Borys Szyc będzie mógł odpocząć od obowiązków teatralno-filmowych. Aktor wyjawił, że w czasie długiego weekendu będzie relaksować się na Mazurach. Jednak niewiele brakowało, a pierwsze dni maja spędziłby w Las Vegas.

 • "Taniec z Gwiazdami", odcinek 3: Mazur najlepsza, Żyła najsłabsza, Czadoman poza programem

  Trzeci odcinek tanecznego show obfitował w skrajne emocje. Joanna Mazur i Jan Kliment zachwycili jurorów i zdobyli 28 punktów. Niewiele gorzej poradzili sobie Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak oraz Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar. Z kolei Justyna Żyła znów usłyszała kilka niemiłych słów. Ola Jordan dosłownie pogratulowała jej, że ta przeżyła swój występ. Jednak to nie Żyła odpadła...

 • Piotr Szwedes: Chłopak z Mazur

  .... Jako młody, gniewny, zbuntowany chłopak z Mazur idealnie wpisał się w postać niepokornego, głodnego wrażeń "Prymusa". Zresztą była to wymarzona rola dla absolwenta szkoły filmowej w Łodzi. Przestał być...

 • Maja Ostaszewska jako żona Kuklińskiego

  Brawurowo grała Beatkę w "Przepisie na życie". W kinach zobaczymy ją w filmie "Jack Strong" w roli żony płk. Ryszarda Kuklińskiego. Maja Ostaszewska opowiada o swojej pracy, dzieciach oraz dalekich podróżach.

 • Wyniki "Tańca z Gwiazdami" sfałszowane? Fani Gimpera oskarżają Polsat

  W piątek 17 maja w finale "Tańca z Gwiazdami" zmierzyli się Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Decyzją widzów Kryształową Kulę otrzymała niewidoma biegaczka i jej partner. Jednak fani Gimpera podejrzewają, że wynik głosowania został sfałszowany.

 • Dawid Kwiatkowski i Dominika Herman są parą? Pokazali gorące zdjęcia z wakacji

  Na Instagramie Dawida Kwiatkowskiego możemy zobaczyć zdjęcia z wakacyjnego wypadu na Mazury. Wokaliście towarzyszyła m.in. blondwłosa piękność Dominika Herman.

 • Maria Pakulnis znów poczuła się jak debiutantka

  Po długich latach nieobecności na ekranie, Maria Pakulnis przypomina się polskim widzom soczystą rolą w "Planecie Singli 3". Wciela się w matkę głównego bohatera, Tomka Wilczyńskiego, silną kobietę z Mazur.

Zdjęcia na temat: maja mazur
Wideo na temat: maja mazur
 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Jakie sylwestrowe plany mają gwiazdy? Marta Wierzbicka przyznała, że ostatnia noc starego roku będzie spontaniczna i... spędzi go przed telewizorem. Zofia Zborowska nie przywiązuje wielkiej wagi do tego dnia i spędzi go w towarzystwie najbliższej rodziny. Piotr Kraśko Nowy Rok prawdopodobnie powita na Mazurach wraz z sąsiadami. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: maja mazur